Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele zúgtam? Normális? Előford...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele zúgtam? Normális? Előfordul? Elmebeteg? Perverz?

Figyelt kérdés
Nos hat a tesi tanárom egy elég helyes férfi. Csak egy gond van 20 evvel idősebb. Mar a torna öltözbe jött be egyszer úgy hogy csak ketten voltunk es a futó versenyről beszéltünk amikor egy hirtelen ötletem támadt es levettem a pólóm es le hajoltam a táska ért feneke oda nyomva a tanárhoz. Nem reagált csak a lélegzetet felgyorsult. Nem nyúlt hozzam. Folytatunk a beszélhets en végig így voltam előttem majd a bátyám is átvettem előtte (egy száll melltartójában es bugyiba voltam ) csak nézet es próbált levegőt venni. Amikor kiment felöltözteti es utána mentem amikor megfordult úgy fordult hogy a keze érintettet a fenekem. Véletlen? Annyi biztos hogy fel olt izgulva csak úgy mint en. Azóta csak beszélgetünk de holnap is lesz tesi óra......

2015. ápr. 16. 17:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ok, az első mondatot meg úgy értettem, hogy a tüzességeddel, meg az érdeklődéseddel nincs probléma. Amúgy meg tán inkább korodbeliekkel, vagy legalább is nem a tanároddal lenne érdemes foglalkoznod ilyen téren. Egyrészt mert bárhogy is alakul a tanároddal még egy pár évig "össze leszel zárva". Ha kellemetlenül alakul, akkor is. Az jutott még eszembe, hogy mennyire teszi őt számodra izgalmasabbá a többieknél, hogy - mint tanár - tiltott gyümölcs? Esetleg ezen érdemes gondolkodnod... :-)
2015. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!