Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap este barátnőm közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este barátnőm közölte velem hogy már nem érzi azt irántam mint régen ( nem szerelmes annyira) De szeret meg stb. Na mos ilyenkor mi van? Mennyi idő van szakitasig?

Figyelt kérdés

Én mindet úgy csináltam hogy olyan legyen 2ev után mint az elején...erre azt mondta hogy a 40eves házasok sincsenek már úgy mint anno voltak!...de azok 40ev után nem 2 év!

Én még ugyan annyira szeretem mint anno!

Én mondjuk ezt el laposodasnak érzem vagy bem tudom...

Ennyi idő után ez normális vagy?... Nekem ez az első ilyen hosszú kapcsolatom!

23F



2015. ápr. 12. 10:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normalis, ha a szerelem es a rozsaszin kid ennyi ido utan elmulik, ettol nem kell megijedni. A kerdes AZ, hogy a szeretet es a kotodes van-e bennetek olyan Eros, hogy egyutt akarjatok maradni.
2015. ápr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!