Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a valémenyétek erröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a valémenyétek erröl?

Figyelt kérdés
van egy srác a munkahelyemen aki allandoan bamul engem,meg köszönget nekem amikor meyek wcre de ö olyan fiu aki minden lánynak bejönn féle.De nagyon hülyén nézek ki,mert pont engem is eszre vett,jo azert minden lanyal beszelget is.szokott lenni ilyen bájos kisugárzásom,de nem mindig van.szorakozhat velem,vagy miert csinalja ezt biztos h nem tetszek neki?

2015. ápr. 4. 08:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
rip hungari lenguaga
2015. ápr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem meg varj vele ha tovabbra is hajt rad akkor adj vissza jelzest de ne add konnyen magad!!!!
2015. ápr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De komoolyan nem ertem mert vesz engem os eszre nem vok egy nagy szam lány
2015. ápr. 4. 09:05
 4/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem az estem nekem nem jonn be az ilyen nagymeno
2015. ápr. 4. 09:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmi sem biztos, nem tudhatjuk mi jar a fejeben. Nekem ugy tunik szimpatikus vagy neki.
2015. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jah ertem:) akkor lehet az egyszerubb lanyokra bukik vagy te vagy epp az esetet
2015. ápr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy :-D.
2015. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csak kivancsi vok
2015. ápr. 4. 09:13
 9/12 Interferencia ***** válasza:
Meg akar lesni pisilés közben.
2015. ápr. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg mintha azt vettem eszre h egyszerubb lanyokkat kedvel mert szinte csak lanyokkal van és ugy vettem eszre h egy nagy nöcsábász aki szeret tezszelegni mindenkinek igy nem tudom leszürni mert minden lánynak kedveskedik.olyan ember aki minden nö tetszik neki?
2015. ápr. 4. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!