Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet kitáncolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kitáncolni egy eljátszott szerelemből?

Figyelt kérdés
Azt hittem szeretem,de rá kellett jönnöm, hogy ez csak egy diákszerelem, ami egyébként sem igaz. Az igaz,hogy kedveltem, de amióta együtt vagyunk valahogy távol szeretném tartani magamtól. Nem érzek semmi melegséget, sőt inkább,ilyen hűvös fuvallatot. Sajnálom, hogy ilyenek az érzéseim, mert látszik rajta, hogy szeret vagy kedvel vagy inkább magam sem tudom, de szerintem ő se. Egyébként még egy hete sincs, hogy együtt vagyunk. Először olyan volt, mint egy pióca. Azt megbeszéltük, de még mindig nem jó. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, hogy többet szeretnék, de ha egyszer semmit nem érzek iránta..... csak azt hittem. Mit tehetnék?

#szerelem #érzelem #eljátszott szerelem
2015. márc. 4. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem érzel semmit, szakíts vele. Ezzel esélyt adsz magadnak is arra hogy megtaláld azt akivel jól érzed magad, és akit szeretsz, és neki is, hogy szintén megtalálja a párját.
2015. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne húzd, lépj ki, ez csak rosszabb lesz. Ismerem a szitut. Mondd meg, nem érzed, amit szeretnél,és így nem megy
2015. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy hete vagytok együtt? Tehát még el sem kezdődött a kapcsolat - ezek szerint. Ülj le vele, és mondd meg neki, hogy nem ilyen nőre gondoltál, főleg azért, mert olyan, mint egy pióca, de egyébként sem. Aztán ha zaklat, ne válaszolj, ne vedd fel a telefont. De előbb mondd el, hogy nem akarod folytatni. Ezt nem is lehet szakításnak nevezni, szerelemnek pláne nem.
2015. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!