Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szeretem, lenne esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, lenne esély erre?

Figyelt kérdés
Magyar lány vagyok (14 éves). Az interneten beleszerettem egy fiúba.Csak sajnos Romániában lakik... Nem barna bőrű még mielőtt valaki ítélkezne... Minden nap beszélünk Facebook-on.Ő is 14 éves mint én, szerintetek lenne esély rá hogy összejövünk?Nagyon szeretjük egymást, de tudom hogy túl fiatalok vagyunk ehhez de hátha van remény... Csak nem tudom hogy oldanánk meg hogy gyakran találkozzunk... Szerintetek mennyi az esély?

2015. febr. 23. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
NINCS! PÉNZ,kor,távolság miatt.
2015. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát jó:(
2015. febr. 23. 15:06
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért várom a többi választ is...
2015. febr. 23. 15:07
 4/9 anonim válasza:
hát kicsi az esély erre mert sokba kerülne hogy gyakran találkozzatok
2015. febr. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Keres valaki közelebbi pasit, de még jobb tanács: Tanulj, pasizni ráérsz még...
2015. febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem van tapasztalatom, szerintem ha tényleg szeretitek egymást akkor van rá esély és majd a jövöben találkoztok. 14\L
2015. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De én szeretnék majd a jövőben minden nap találkozni vele... De ennek csak az lenne az ára hogy Romániába költözök?? Szerintetek ő ide költözne?:(
2015. febr. 28. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézd ki költözik el 14 évesen?
2015. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak kétségbe vagyok esve mert nagyon szeretem és ő is, gondolkodunk róla hogy nyáron megyek hozzá, sőt biztos:)
2015. márc. 5. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!