Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Megtiltotta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsubasa_fan kérdése:

Mit csináljak? Megtiltotta, hogy beszéljek a barátaimmal, és azt is, hogy az ő barátaival beszeéljek.

Figyelt kérdés

Lassan már másfél éve eggyütt vagyunk, eddig ez a probléma nem ált fent. Viszont mostanában elég sokat veszekszünk, amiket szinte soha nem tudunk megbeszélni, mert olyan típus a barátnőm, aki inkább hagyja állni a dolgokat, és soha nem képes arra, hogy megbeszélje velem a problémáit/problémáinkat!

A barátaim 90%-a lányokból áll, viszont nagyon szeretem őt, és még csak eszembe se jutott ilyesmi, hogy más lánnyal legyek. Mit csináljak, hogy elfogadja, hogy szükségem van a barátaimra is? És ha azt mondom, hogy akkor az ő barátaival beszélgetnék, azt mondja, hogy "Miaz h te beszelgetsz a barataimmal? Nem akarom ezt meg azt visszahallani." Ha valaki tudna segiteni, nagyon szépen megköszönném, tényleg nagyon szeretem őt, de már kezd idegesiteni, hogy ő akárkivel beszélhet, én pedig senkivel.......



2015. febr. 20. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Papucs !!!!!

És ezt nőként írom

2015. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hanariko ***** válasza:

Ez valóban elég idegesítően és önzően hangzik. Nem tudom azt se tanácsolni, hogy beszéljetek erről, mert leírtad hogy nem egy probléma megoldó típus és amúgy sem tűnik olyannak, akit meg lehetne "győzni".

Vagy megpróbálsz mégis hatni rá még valahogy vagy pedig szakítás. Ez így nem normális.

2015. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg te egy független felnőtt (?) férfi vagy. Senki sem mondhatja meg neked, hogy kivel beszélhetsz, és kivel nem. És mi köze van a barátnődnek a barátaidhoz? Semmi.
2015. febr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezen nem tudsz segíteni. Látszólag próbálkoztál már, de ő nem enged ebből, zavarják a te barátaid is, és még azt se engedi, hogy az ő barátaival tartsd a kapcsolatot. Vagy ellenszegülsz, és nem foglalkozol azzal, hogy mit gondol, te nem fogod hanyagolni a barátaidat, de valószínűleg szakítani fog veled, merthogy ő ezt nem bírja, vagy mindenkit eldobsz magadtól, és csakis vele fogsz beszélgetni hátralevő életedben.


De szerintem te is tudod, hogy mi a helyes döntés.

2015. febr. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Eléggé papucs vagy. A férfi irányít normál esetben. Ha nem bízik meg benned, miért vagy vele? Én a kapcsolat értelmén gondolkodnék el ilyen kondíciók mellett.
2015. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam már párszor, hogy az ő akarata ellenére, elmentem a spanjaimmal bulizni, vagy valahova. Annak az lett a vége, hogy megsértődött és nem szólt hozzám jó pár napig.. Nem szeretném őt elveszíteni, mivel szeretem. Nagyon is. De a barátaimat sem fogom hanyagolni miatta. Próbáltam azt is, hogy elhívtam őt is, hogy ismerje meg a barátaimat, de nem-et mondott, merthogy őt nem érdeklik a barátaim.. Tényleg nem tudom, hogy mit csináljak... És az eddigi válaszokat köszönöm, gondolkozok még azon, hogy mi legyen..
2015. febr. 20. 13:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam hasonló helyzetben mint te. Majdnem , majdnem hogy be adtam a derekam neki majdnem papucs lett belőlem. Nehezen de erőt vettem , szép lassan vissza tettem oda ahova egy nő való. Azóta is együtt vagyunk és nem hogy nem mondja meg hogy kivel találkozhatok. De nem hisztizik meg semmi sem. Nekem is volt ilyen problémám hogy nem lehetett vele ezt azt meg beszélni. Azóta mióta tudja hogy ki hordja a nadrágot , lehet vele beszélgetni meg minden. Azt mondom neked ne hagyd magad , független férfi vagy nem mondhatja meg kivel beszélhetsz. Állj a sarkadra !
2015. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engedélyt kérsz akkor is, ha kimész pisilni vagy megiszol a haverokkal egy pohár sört? Nem hiszem el, hogy ilyen akaratgyenge hapsik léteznek. Elkezd balhézni és meghunyászkodsz....avval a lendülettel kiraknám a szűrét és ha lenyugodott akkor újra beszélnék vele.

Értem én, hogy szereted a párod meg bla-bla, de nehogy már Ő mondja meg mit csinálhatsz. Ha kedved van találkozni a barátaiddal akkor előző nap bejelented, hogy már pedig neked programod van ekkor és itt és annyi, ha ezt a párod nem hajlandó elfogadni akkor menekülj...minél hamarabb annál jobb!!!

37F

2015. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nőként ha a párom nekem ilyesmi korlátozásokat adna, tudod, mennyire venném figyelembe... ugyanúgy találkoznék a barátaimmal, mint előtte, mintha nem is mondott volna semmit. aztán amikor megsértődne, vagy nekiállnak féltékenyen veszekedni, akkor sorolnám, hogy hogy coptam le egy focicsapatot a szórakozóhely vécéjében, miközben hárman egyszerre hátulról tettek magukévá. vegye észre magát. ez így nem kapcsolat. kisajátítani akar, önző módon csak magának, neked életteret nem hagyni. le kell toszni az ilyen kijelentéseket- nem ellenkezni, nem vitatkozni, csak simán lecarni. én legalábbis ezt tenném. aztán ha szakít, hát menjen isten hírével, szeretheted te akárhogy, ha valaki ilyen szinten ki akar sajátítani, az a szerelem már nem viszonzott, és én olyan kapcsolatban nem lennék, ahol csak én szeretek őszintén. bizalom és megértés nélkül meg még a legszerelmesebb kapcsolat is megy a kukába, tehát... állj a sarkadra vagy szakíts, de ezt semmiképp se hagyd, mert csak te jársz rosszul.


amúgy, nem azért, hogy a bogarat elültessem a füledben, de mindenki magából indul ki. ha hirtelen, a semmiből elkezdett féltékenykedni, akkor sanszos, hogy neki van valami vaj a füle mögött, és ezzel kompenzál. érdemes lenne utánanézni.

2015. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Költőnő? ***** válasza:
nálatok se te hordod a nadrágot p*csös...
2015. febr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!