Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, fiúk! Ti kb hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Ti kb hány évesen tudnátok elképzelni hogy összekötitek az életetek egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Vagy mindenki azt gondolja hogy a házasság szörnyű dolog? És soha nem akartok feleséget?

2015. jan. 30. 23:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%

Sajnos a környezetemben sok volt a válás emiatt nem éppen hiszek ebben.

Szerintem ha 2 ember szereti egymást nem kell hozzá egy papírra ráírniuk a nevüket.

2015. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 opened paradise ***** válasza:
89%

Először meg is kéne találnom őt...

Aztán pár év kapcsolat,meg az egzisztenciánktól is függne.

De amúgy nem félek a házasságtól.

2015. jan. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem attól függ, hány éves vagyok/leszek, de azért 30 évesen már szeretnék házas ember lenni.


23/F

2015. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mindig is szerettem volna,akár fiatalabban is belementem volna,de soha nem jött össze...Szóval nem attól függ én mikor tudnám elképzelni hanem,hogy mikor jön össze.Bár ez nálam nem fog eljönni,de ez más kérdés...

23/F

2015. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
33-34 körül nősülnék leghamarabb. Addig tuti nem. Első baba olyan 35 körül jöhetne. Persze ettől lehet még, hogy a feleségem 25-26 körül lenne.
2015. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez nem kor, hanem személy függő.
2015. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

35-40


25/F

2015. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

28-30. Nem szörnyű de nem feltétlen kell házasság, de ahogy a szülők mondják. "Ha szereted megadod neki azt az örömet, hogy elveszed feleségül".


Ha rajtammúlna 5-6 emberrel lezavarnám az egészet! :'D


20/F

2015. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem a feleséggel van elsődleges problémám, hanem a gyerekvállalással, ugyanis, hogy finoman fogalmazzunk, nem szeretem őket, egyáltalán nem tudom tolerálni a társaságukat, egészen 14 éves korig. Volt már rá példa, hogy találkoztam normálisan nevelt gyermekekkel, de az abból fakadt, hogy a szülő tanár volt, esetleg gyerekmeséket írt, értett a gyerekek nyelvén. Én meg még csak nem is akarok - márpedig gyerekvállalás nélkül túl sok értelmét nem látom a házasságnak.
2015. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akár ezen szent pillanatban is, ha lenne olyan hölgy az életemben. Hülyeség, hogy "majd ha X éves leszek...". Ha megtalálom a nőt akivel le akarom élni az életem, alap, hogy elveszem. Össze se jönnék olyannal, aki csak tapasztalatnak, ideiglenes társnak tekint. A házasság számomra szent dolog. De épp ezért, nehéz komoly társat találni, aki KOMOLY (=házasság lesz a vége) kapcsolatot akar. A legtöbb korombéli lány csak akar valaki mellé azt hiszem, akivel elvan. Megrémülnek a felelősségtől, a megállapodástól, mert "ki akarják élni magukat". Tegyék, csak ne velem. :D


23/F

2015. jan. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!