Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csak vele tudom elképzelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak vele tudom elképzelni a jövőmet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több mint három év után, karácsony előtt pár nappal azt mondta, hogy szakítani akar, mert nem tudja kezelni bizonyos dolgaimat (néha túl gyerekes vagyok, nem tudok magamért kiállni, nincs semmi önbizalmam). Rögtön arra gondoltam, hogy biztos van valakije, és a környezetem is ezt sugallta. Megkérdeztem, azt mondta nincs senki, még csak láthatáron sem. Karácsony után találkoztunk, úgy döntöttünk (mondanom se kell, hogy főként az én javaslatom volt), hogy megpróbálunk új lendületet adni a kapcsolatunkat, mert bizony kezdet egy rutinba áthajlani. Ő az álmaim férfija, félszavakból is megértjük egymást, nem tudom mással elkézpelni a jövőmet, azt érzem nála, amit soha senkinél: hogy megtaláltam a másik felem.

Mit tegyek? Vele együtt szeretnék boldog lenni. 26/L



2015. jan. 2. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Legyél kreatív és tervezz új jövőt!
2015. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
velem képzeld el a jövődet pls
2015. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Hallgass a szívedre! Csinálj,amit akarsz,állj ki magadért,hidd el,hogy jó vagy Te is,hiszen,ha nem így lenne nem jött volna vissza Érted. Viszont,ha látod,hogy halott a dolog akkor kár erőltetni inkább engedd el a kezét és nyiss egy új,tiszta lappal :)
2015. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán ha elmondod neki ezt amit itt leírtál:3? Nálam működne:$:3
2015. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2015. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Hát úgy néz ki, hogy vele együtt nem leszel boldog.
2015. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te így képzeled,gondolod,de a valóság nem ez.Igazából egy ábrándot kergetsz.Hiszen te szerelmes vagy,de láthatóan ezt már egy ideje nem viszonozzák.Sajnálom,de előbb-utóbb majd belátod,hogy ideje továbblépni.Persze az ember szíve beleszakad néha,de muszáj.
2015. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!