Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom anyja ellehetetlenit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom anyja ellehetetleniti a kapcsolatunkat. Mit tegyunk?

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest kerek az ekezetek miatt.

Masodszor pedig a lenyeg. Par hete osszejottem egy sraccal, akivel nagyon szeretjuk egymast. A gond ott kezdodik, hogy az anyja nem kepes elfogadni minket. Sajnos ez eleg erosen osszedonti a baratom lelkivilagat, es a terveit a jovorol. Mostaban meg olyan dolgokat mond a baratom, amik mar nagyon rosszul esnek nekem, pl megismerkedik valaki massal, aki messze lakik es akkor hozzakoltozik, vagy ha ez nem sikerul, akkor ongyilkos lesz, es meg van egy par ehhez hasonlo gondolata. Ez pedig mar engem is tonkretesz lelkileg.

Mit tudnank tenni, hogy boldogak legyunk?

16/f (baratom: 18/f)



2015. jan. 26. 23:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

A barátod anya = homofob ,elítélő,melegekkel soha nem békülő,pitsa

Gondolom képtelen feldolgozni ,h meleg a fia.



Szerintem egyenlőre a drága anyuka ezt még nem fogja elfogadni.Talán idővel igen.Az is lehet ,h a barátod 5,6 kapcsolatában már rendesen fog viselkedni ,de az még messze van és az már nem veled lesz:/

2015. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!