Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A baratom anyja ellehetetlenit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom anyja ellehetetleniti a kapcsolatunkat. Mit tegyunk?

Figyelt kérdés

Eloszor is elnezest kerek az ekezetek miatt.

Masodszor pedig a lenyeg. Par hete osszejottem egy sraccal, akivel nagyon szeretjuk egymast. A gond ott kezdodik, hogy az anyja nem kepes elfogadni minket. Sajnos ez eleg erosen osszedonti a baratom lelkivilagat, es a terveit a jovorol. Mostaban meg olyan dolgokat mond a baratom, amik mar nagyon rosszul esnek nekem, pl megismerkedik valaki massal, aki messze lakik es akkor hozzakoltozik, vagy ha ez nem sikerul, akkor ongyilkos lesz, es meg van egy par ehhez hasonlo gondolata. Ez pedig mar engem is tonkretesz lelkileg.

Mit tudnank tenni, hogy boldogak legyunk?

16/f (baratom: 18/f)



2015. jan. 26. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nézem, őt már tönkretette az anyja. Lehet, hogy amúgy jó szülő, de ez már-már megbocsáthatatlan tett volt a részéről. Nem vagytok régóta együtt, próbáld meg túltenni magad rajta.
2015. jan. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Vegyétek magatokat halkabbra! Tuti nem szereti az öreglány a zacsipacsit...
2015. jan. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem ugy tunt, mint aki jo szulo lenne. A lanyat is kitagadta (az okat nem irnam most le, hosszu lenne).

Az egy dolog, hogy eleg friss a kapcsolat, de en mar a legelejen ugy ereztem, hogy o mas, mint a tobbi, hogy ot valoban lehet szeretni, amit ezerszeresen visszonoz, es rettentoen szeretem.

2015. jan. 26. 23:34
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 es a hozza hasonlok: ertelmes valaszokat varok, nem ilyen hulyesegeket
2015. jan. 26. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Csináljátok hármasban hátha megkedvel titeket:D
2015. jan. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
-.-"
2015. jan. 26. 23:42
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Kommunikáció.

Azt te döntsd el kivel s hogy.

Semmi közöm nicns ti mit csináltok, hogyan csináltok, miért csináljátok.

Pontosan ennyi köze van anyjának is.

Az öngyilkossággal nagy esélyt kapsz rebootra szal azzal csak szopsz.

2015. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A baratommal ma orakons keresztul errol beszeltem, de az anyjaval lehetetlen higgadtan beszelni. Egyik nap azzal jott, hogy ha sor kerul "arra", akkor azzal a baratom bunt kovet el, mert en kiskoru vagyok meg. Probaltuk elmagyarazni neki, mit is jelent a 'beleegyezesi korhatar', es hogy mik is ezek a hatarok, de egyszeruen keptelenseg vele ugy beszelni, hogy o kozben ne kezdjen el ordibalni.
2015. jan. 27. 00:04
 9/11 anonim ***** válasza:
A te szüleid milyenek? Lehet, hogy az anyja egy felnőttől jobban elfogadná a véleményt. Vagy szakembertől, pszichológustól. Mondjuk aki elvakult, azzal még így sem lehet mit kezdeni, barátod gondolom már a továbbtanuláson, vagy elköltözésen gondolkodik, (amint teheti, menjen kollégiumba) szóval nem kell sokáig bírnia. Ti meg, ha tényleg szeretitek egymást, kibírjátok a távkapcsolatot.
2015. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az en szuleim teljesen elfogadnak minket. Es mikor mondtam nekik, hogy mi a helyzet most, alig hittek a fuluknek, hogy letezik ilyen anya.

A multja miatt sajnos nem megoldhato a tovabbtanulasa (legalabbis egyelore).

2015. jan. 27. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!