Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi ideig tart kiszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart kiszeretni belőle és elfelejteni?

Figyelt kérdés

A barátnőm pont a vizsgaidőszak kellős közepén szakított velem amikor a legnagyobb szükségem lett/lenne rá.

Már 2 hete történt és én beleőrülök, hogy nem lehetek vele. A pokolban érzem magam. Ehhez jönnek még hozzá a vizsgák és, hogy nem nagyon tudok a tanulásra koncentrálni mert csak ő jár a fejemben.

Mikor lesz ez jobb?



2015. jan. 22. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most a te harcod senki másé, de sok erőt kívánok, erős leszel.
2015. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő...
2015. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát úgy van elméletileg, hogy ahány évig együtt voltatok, kb annyi hónap. Velem másfél hónapja szakított a barátnőm, két és fél évig voltunk együtt, most kezd jobb lenni.
2015. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hercegnő_: ) ***** válasza:

Mintha az én történetem lenne,csak persze velem a barátom tette ezt..Amikor a legjobban kellett a segitsége,pedig én mindig mellette voltam.

Tudom,nem könnyű,de próbálj most jobban a tanulásra törekedni,a jövőd múlik rajta.Hagyj időt ezzel magadnak is,hogy át gondold ezt az egészet.


Nemár,hogy annyi emberség sincs benne,hogy legalább biztat vagy átsegit legalább mint barát?!

Bár az én pasim is csak üzenetben kivánt jószerencsét és ennyi..

2015. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Nem, hogy annyi emberség nincs benne, de úgy eltűnt mint ha nem is létezett volna. Most úgy érzem magam mint az az ember akinek mankó kell, hogy járni tudjon és azt direkt kirúgták alóla és otthagyták volna mankó nélkül :(
2015. jan. 22. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!