Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok micsináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok micsináljak?

Figyelt kérdés
2 évesek leszünk elsején párommal és egyszerüen nemtudom már hova tenni hogy milegyen. Mindent rám fog, minden az én hibám és nem kérhetek semmit töle kb. Mindent sajnál rám az idejét a pénzét, de én elfogadtam.. elfogadtam hogy a haverjaival mindig mindenhova megy de a saját barátnőjével ki nem képes lépni az ajtón. én járok le hozzá ő nem jár hozzám autoja van pedig és annyira igérgette h majd meglesz az autó minden máslesz... a nem kevés fizetése mellett egy honapba egyszer nem vinne el valahova de ez azér bosszantó mer az autóra van pénze hogy a szomszédba is azzal jár meg a haverjaival eljár kocsmázni meg stb de ha nála vagyok és éhes vagyok egy kiflit nem venne nekem.. de nekem most lett elegem ugyanis szeretném ha valami romantika lett volna az évfordulonál ugyanis az 1.n szakitott velem és nyilván nehezen felejtem el majd és hátha ez segitett volna de hogy ö nem romantikus ő biztos nem fog semmi ilyet csinálni stb. szeretem télleg meg elvileg ő is de nagyon unalmas az hogy én suliba járva meg nem tul nagy anyagi háttérrel képes vagyok mindent megadni ő viszont a 160 ezres fizetéséből el nem jönne hozzám nem tenne értem semmit.. vagy velem van a baj? arrol ne is beszéljünk hogy néha hogy beszél velem..

2015. jan. 4. 20:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
szakitani sose tudnék tul gyenge vagyok :( meg télleg szeretem.. ezér gondolkodtam a szüneten
2015. jan. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!