Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Nem értek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Nem értek már semmit. Szerintetek? Megbocsáltható vagy micsináljak?

Figyelt kérdés
1éve vagyok együtt a barátommal...szoktunk külön is bulizni nem sokszor de van rá példa.Pénteken is külön mentünk.Reggel a legjobb barátja akivel énis jóba vagyok nagyon felhívott hogy nálam aludt e.Mondtam nem,veled ment bulizni úgyvolt haza megy utánna.Én nemtudtam felhívni...a közös barátunknak viszont sikerült elérnie...kiderült hogy 40kilométerre a városunktól kötött ki egy csajnál...nememlékszik hogy került oda sőt semmire nememlékszik...elmesélte a közös barátunk hogy nagyon kiütötték magukat ősem emlékszik amúgy szinte semmire...én amikor ezt megtudtam nagyon csalódtam benne és szónélkül elmentem...azóta sokszor keresett.Nemrég írtam neki egy smst hogy holnap tisztázzuk..de foggalmam sincs mit kellene tennem...amúgy 21éves én 18.
2010. jún. 22. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
nem kérdés.. dobd ki.
2010. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18 évesen csapnivaló a helyesírásod, remélem a tested legalább jó;)
2010. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezért utálom az alkoholt! Könnyen mondja,hogy nem emlékszik semmire,de ez nem mentesíti őt a felelősség alól! Tudni kell mértéket tartani! Én ezekután biztos nem tudnék benne bízni,ha ennyire nem tud mértéket tartani az ivásban könnyen megtörténhet ez mégegyszer!
2010. jún. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg, és ha el akarod hinni amit mond, akkor hidd el neki.


22F

2010. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dobd ki, legközelebb nehogy 1 fiúnál aludjon, és ott se emlékszik semmire.......az ciki lene hehe
2010. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megbocsájtható. A kérdés az, hogy te meg akarod-e bocsájtani, illetve hogy érdemes-e folytatnotok. Az írásodból úgy tűnik, a barátodnál most egy kiélős korszak kezdődik, és ha te közben egy komoly monogám kapcsolatra vágysz vele, akkor nagyon nehéz időszak lesz ez neked.

Legjobban akkor jársz, ha beszélsz erről vele, de had adjak két taktikai tanácsot.

1, Készülj fel rá lélekben, és fogadd el a legrosszabb esetet, hogy ő most kitombolni akarja magát. Érzelmileg engedd el magadban. Nekünk pasiknak rosszabb a hatodik érzékünk, mint nektek, de azt nagyon megérezzük, ha meg akarnak kötni.

2, Inkább kérdezz, mint beszélj, de ne faggasd. A lényeg, hogy maximális empátiával értsd meg, és legyél tisztában azzal, hogy mit akar és mit érez. Ha higgadtan átlátod a helyzetet sokkal bölcsebben tudsz dönteni. Nagy előnyben vagy, ha lélekben felkészülsz a beszélgetésre.


Sok sikert a tisztázáshoz. Érdekel, mit hozol ki belőle.

2010. jún. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kérdezd meg mire emlékszik és bocsáss meg neki
2012. jún. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!