Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell kizárni valakit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kizárni valakit az életünkből?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottunk a barátommal, véglegesen.

Minden nap látom és csak nehezebb a helyzet.

Azt hittem magamról, hogy reálisan tudom kezelni a helyzetet. A lehető összes érvet felsorakoztattam már magamnak, hogy okkal szakítottunk és jobb, hogy külön vagyunk stb., de még sem tudok ezekre koncentrálni.

Esetleg valaki hasonló cipőben?



2014. dec. 16. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok. Egy dolog a realitás és tisztánlátás, hogy nem működne együtt, a másik pedig az érzelmek. Én bízom benne, hogy az idő majd megoldja.

Szerintem nálad is segítség lesz, na meg az sem ártana, ha nem látnád minden nap.

2014. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Letiltod facen, más útvonalon közlekedsz, mint ő, közös barátokat megkéred, bogy ne hozzák szóba...
2014. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kerülni, facebook tilt, telefonszámcsere, vagy felnőtt viselkedés és egyikre sincs szükség a felsorolásból,hanem belátván, hogy nem ment továbblépni és a másikat elfelejteni
2014. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
torolni facebookrol a smarolos kepeket amiket olyan buszken kitettetek mintha ti lenneetek a vilag legboldogabb szerelmese
2014. dec. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert más a racionális magyarázat valamire és más az érzelmi reakció.


Ha mondjuk 5-en körbeállnak és elveszik a pénztárcádat, akkor a racionális fele az agynak azt mondja, igen, jól döntöttem, hogy nem álltam ellen, az érzelmi részről viszont düh, elkeseredettség, stb. jön.


Ez is ilyen, attól, hogy tudod, hogy racionális szempontból helyes egy cselekedeted attól még érzelmi töltetet vonhat maga után. És ez így van rendjén, viszont az érzelmi rész meg fog szűnni idővel a racionális nem.


Ahogy tanácsolták, próbáld amennyire lehet kerülni jobban azokat a dolgokat amik rá emlékeztetnek, nem kell ezt tenned egész életedben mert pár hét, hónap és megnyugszol lelkileg is.

Ha munkahelyi kapcsolat volt akkor szívás.

2014. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd az idő megoldja. Miért látod minden nap?

Munkahelyen meg nem kúrunk, mert ha valami rosszul sül el (netán felsül, sőt, besül!), akkor munkát nehezebb szerezni, mint pi**t.

2014. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!