Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon ciki de szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba akivel nagyon jóba is vagyok. Eddig úgy gondoltam jobb ha nem mondom el neki most viszont téli szünet elötti utolsó napon szeretném neki elmondani hogyan érzek mert én ezt igy nem bírom tovább. Azt már nem tudom ő mit fog szólni hozzá de szeretném h tudja. Lehet ciki de én még egyszer se vallottam szerelmet egy fiúnak se pedig 17 éves vagyok. Hogyan mondjam el neki ugy h ne égjek be teljesen?

2014. dec. 12. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
"szeretlek"
2014. dec. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle azt, hogy "Nincs kedved eljönni velem szünetben egy forralt borra (csokira,teára), egy karácsonyi vásárba?". És akkor nem égsz be. Ha elutasít, vállat vonsz, és tovább állsz. Utána otthon szomorkodsz, de legalább nem járat le mások előtt. NE állj elé, hogy "szeretlek, Te vagy a mindenem". Ez nem az igazi..
2014. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem mondod?:D ugy értem h milyen körülmények között és h mondjam el neki? mit mondjak elötte h ne szoszerint letámadjam?
2014. dec. 12. 15:47
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló köszii:))
2014. dec. 12. 15:48
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2.válaszoló jó ötletet adott.. :) Ha nem megy el veled,vagy ha el is megy ,onnan úgyis látni fogod,hogy viszonyul hozzád.. :)


Mondjuk én tuti nem vallanék egy pasinak így szerelmet..max elmondanám neki,hogy nálam több van mint barátság..de nem az h szeretem...azt majd később :)

2014. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!