Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmet valljak neki? 15/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet valljak neki? 15/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel több mint egy éve ismerkedtem meg, együtt voltunk táborban, és jól összebarátkoztunk. A tábor tavaly nyáron volt, és akkor beleszerettem. Azelőtt csak barátként tekintettem rá.

Mostanában sajnos ritkán találkozunk, és nem is nagyon volt alkalmam elmondani, mit érzek, pedig elakartam, de kicsit félek is.

Megmondjam neki? Félek, hogy visszautasít, és akkor csak beégnék, és a barátságunknak is lőttek. :/



2014. ápr. 27. 02:26
 1/6 anonim válasza:
mondd meg neki őszintén mit érzel, nem lesz belőle baj hidd el :)
2014. ápr. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utólag meg fogod bánni ha most nem lépsz.
2014. ápr. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, én is mindig erre gondolok, de valahogy sosincs alkalmam rá, nameg félek is. :/

Elég ritkán van alkalmunk találkozni.

2014. ápr. 27. 03:07
 4/6 Martin55 ***** válasza:
Szépen ráírsz és megbeszélsz egy találkozott, ott elmondasz mindent. A barátod nem ? Nem lesz kínos és félni sem kell! Csak bátran, hisz lehet hogy igent mond :D ha meg nemet akkor sincs baj hisz továbbra is lehettek barátok.
2014. ápr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként már úgysem fogsz tudni rá barátként tekinteni. Addig lépj ameddig nem lesz túl késő. (#2-es voltam)
2014. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Biztos, hogy szerelmet érzel? Hány éves vagy? 15? Az még elég fiatal kor ahhoz, hogy valaki szerelemmel tudjon a másikra tekinteni, legfeljebb tetszhet neked, de az még nem szerelem. Én nem rontanám el a barátságot, ha tényleg igazi barátság. Ha ő is érezne valamit irántad, már biztosan valahogy jelezte volna, még akkor is, ha ő lány. Szerintem maradjatok a barátságnál, és ráérsz még IGAZÁN szerelmes lenni 20-30-40, de akár még 50-60 éves korodban is.
2014. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!