Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy a távolság! Ti kibirnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a távolság! Ti kibirnátok ezt?

Figyelt kérdés
Én és a barátom között 200km a távolság,én Szerbiában ő pedig Magyarországon lakik... Nagyon nehéz nélküle megmaradni,állandóan hiányzik,csak ő jár a fejembe,és én is az ő fejében,látom mikor rám néz látom a szemébe az őszinteséget és annyira megbizok benne,meg ő is bennem..Annyira jó ember..Ez annyira igaz szerelem és kitartóak vagyunk..Találkoztunk már 2x és itt is aludt nálam.. Arra vagyok kiváncsi hogy ti várnátok e az igaz szerelemre? Várnátok e igy ahogy mi várunk? Én 17 ő 20 .. Havonta 1x látom.. Skypon tartsuk a kapcsolatot napi 6-7 óra skyp..

2014. dec. 1. 23:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szívedbe gondolj arra hogy tudnál-e nélküle élni, ha azt érzed hogy megszakad a szíved nélküle és mindegy milyen áron de vele leszel akkor várj rá, ha úgy érzed hogy jobb lenne nélküle akkor neki is jobb ha feladod és elhagyod őt!
2015. jan. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem nem tudnám leélni nélküle az életem! Biztos vagyok az érzéseimben szeretem őt,de valami elnyomja az érzéseimet szerintem a sok fájdalom a hiánya..Igen megszakad a szivem ha csak a kapcsolat végére gondolok,hogy többé nem láthatom..
2015. jan. 22. 00:46
 23/23 anonim ***** válasza:
a jó dolgokért sokszor szenvedni kell lehet azért kell most kicsit szenvedni hogy később megbecsüljétek egymást, ez a rossz érzés csak a hiánya miatt van és hidd el ő is ugyanúgy szenved csak ő a férfi és erősnek kell maradnia hogy ezzel is erőt adjon a párjának, ha nem tudnál nélküle élni akkor ne is gondolkodj szakításon , várnod kell rá és neki is rád és ha kitartotok akkor nagyon boldogok lehettek együtt!!!!
2015. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!