Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy a távolság! Ti kibirnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a távolság! Ti kibirnátok ezt?

Figyelt kérdés
Én és a barátom között 200km a távolság,én Szerbiában ő pedig Magyarországon lakik... Nagyon nehéz nélküle megmaradni,állandóan hiányzik,csak ő jár a fejembe,és én is az ő fejében,látom mikor rám néz látom a szemébe az őszinteséget és annyira megbizok benne,meg ő is bennem..Annyira jó ember..Ez annyira igaz szerelem és kitartóak vagyunk..Találkoztunk már 2x és itt is aludt nálam.. Arra vagyok kiváncsi hogy ti várnátok e az igaz szerelemre? Várnátok e igy ahogy mi várunk? Én 17 ő 20 .. Havonta 1x látom.. Skypon tartsuk a kapcsolatot napi 6-7 óra skyp..

2014. dec. 1. 23:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Igen persze ! Nélküle annyira sötét lenne az életem,annyira lelket öntünk egymásba,annyira egyek vagyunk,nekem ő a másik felem meg neki is én..Annyira mesébe illő a szerelmünk,hihetetlen miket meg nem teszünk egymásért..Mindig felvidit,ha valami baj van rögtön észre vesszük egymáson és megbeszéljük soha nincs vita..Engem választ meg én is őt a társaság helyett..Nem vagyunk bulizós fajták ezért hétvégén diszkó helyett is egymással beszélgetünk... Annyira szép és jó a kapcsolatunk :) Szeptember elején össze szeretnénk költözni,mert mi már nagyon nehezen birjuk ki egymás nélkül de erősek vagyunk,és minden akadályt leküzdünk :)
2014. dec. 2. 00:42
 12/23 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyunk a párommal de sajnos nekünk még nincs időpont hogy mikor élhetnénk már együtt és így nagyon nehéz, talán egy év talán kettő és lehet még több:( szeptemberig kibírjátok ha ennyire szép kapcsolatról van szó:) 10-es voltam
2014. dec. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nálunk 700 km...Vagyis asszem, csak volt. Nagyon úgy fest, hogy vége.

És ha tényleg vége... Én többet nem vállalok be ilyet.

2014. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Én kibírnám és harcolnék érte, minden tőlem telhetőt megtennék, azért, hogy a kapcsolatunk ugyanolyan jó legyen. Ha tényleg ennyire szép, és "mesébe illő" akkor harcolj érte, tudom, hogy nehéz mindkettőtöknek, de a szeptember már nincs olyan messze... Kitartás, szurkolok nektek! :)
2014. dec. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Igen. Vagyis, én nem tudom, hogy kibírnám-e, de úgy fest, a te esetedben érdemes. Nézz magadba!


"Igen persze ! Nélküle annyira sötét lenne az életem,annyira lelket öntünk egymásba,annyira egyek vagyunk,nekem ő a másik felem meg neki is én..Annyira mesébe illő a szerelmünk,hihetetlen miket meg nem teszünk egymásért..Mindig felvidit,ha valami baj van rögtön észre vesszük egymáson és megbeszéljük soha nincs vita..Engem választ meg én is őt a társaság helyett..Nem vagyunk bulizós fajták ezért hétvégén diszkó helyett is egymással beszélgetünk... Annyira szép és jó a kapcsolatunk :) Szeptember elején össze szeretnénk költözni,mert mi már nagyon nehezen birjuk ki egymás nélkül de erősek vagyunk,és minden akadályt leküzdünk :)"


Ezt még te írtad. Ez nem jó válasznak? Nekem, mint kívülállónak egyértelmű, hogy várnotok kell egymásra, az alapján, ahogy róla írsz. Szerelmi tanácsadásnak mindig az alapján mondok valami okosságot, hogy a felek hogyan beszélnek egymásról, illetve ha a valóságban kérik a tanácsot, akkor az arcjátékot is meg tudom nézni, a szemeket, amik szintén rengeteget elárulnak.


Na meg 6-7 óra skype, és nem fogytok ki a témákból? Ne engedd el! Tudom, hogy nehéz, de ne hagyd menni, kérlek.



19/L

2014. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Ne hagyd menni, de óvatosan. Főleg az összeköltözéssel. Volt barátnőmmel kb kétszer ennyi távolság volt közöttünk, és szeptemberben össze is költöztünk. Hasonlóak voltunk, szinte minden szavadba bele tudom képzelni a mi volt kapcsolatunkat. Összeköltöztünk, továbbá is minden tökéletesen ment, majd egyszer csak mindenféle előjel nélkül szakított velem. Két hónapot sem laktunk együtt. Elmondása szerint csodálatos ember vagyok és minden tökéletes volt velem, de már nem érez szerelmet.. :) És aztán azon felül, hogy nagyon rossz érzés, a szétköltözés nem egy egyszerű folyamat... Ha rám hallgatsz, csináljátok, de okosan, óvatosan. Ne ugorjatok bele fejjel ebbe az összeköltözés dologba.
2014. dec. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

figyelj az én barátnőm 250kmre lakik, ha autoval megyek csak 220kb, a lényeg a lényeg h ő Szlovákiaba lakik a duna mellett, lassan 4 hónapja beszélgetünk és kb 2hónapja h szeretjük egymást, persze mi töbször talizunk, meg aludtam is nála, de igen ki lehet birni, mi is skypolunk nem h 8 órákat akár 10et is :)

és mondjuk ez is rengeteget segít, szóval érdemes a nagy szerelemre várni, persze ahoz mind2-nek akarni kell :)

sok sikert és kitartást :) 21F

2014. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mi barátommal másfél évig voltunk úgy, hogy ő 300 kmre tanult tőlem. Havi egyszer jött haza. Szerintem ha szeretitek egymást nincs gáz. Még izgalmasabb is mikor végre láthatjátok egymást! :-D
2015. jan. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Már a szakadék szélén állok,nem tudom mi történt velem,úgy érzem kihűltek bennem az érzések,vagy mintha erőltetném hogy szeressem..Ne nézzetek ezért le,nagyon jó ember nagyon szerelmes belém ahogy rám néz,amiket ir,és tényleg most érzem hogy igazán szeretnek,ő nagyon erős jobban birja mint én.Havonta 1x találkozunk,nem érezhetem a csókját,nem foghatom a kezét,nem ölelhetem meg őt.. Nem tudom mi lesz ennek a vége de én nem vagyok képes vele szakitani,ő annyira jó ember és tudom hogy nem fogok még egy ilyen jó embert találni de én sem vagyok képes őt megsérteni.. Maradok mellette nem fogom megcsalni nem vagyok arra képes,abban bizok ha össze költözünk talán más lesz a helyzet jobban fogom szeretni de ezt a távolság csinálja,mert ha itt van nagyon szeretem,de ha mondjuk a találkozó után 20 napig nem látom csak skypon akkor elhidegülök ...Nem tudom mit csináljak de emiatt nagyon magam alatt vagyok,ha ez a hétvége után nem változik az érzelmem szerintem szakitani fogok vele.. Vagy csak időt kérek..
2015. jan. 21. 01:14
 20/23 anonim válasza:
De ha 17 éves vagy, akkor még van egy éved a középiskolából ha jól számolom. Nem szeretnéd befejezni, mármint szakma nélkül nemsok mindenhez birsz kezdeni :/
2015. jan. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!