Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik hogy csak lélekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy csak lélekben szeretem, fizikailag nem vágyom rá?

Figyelt kérdés
Többéve együtt élünk,most várom a 2.gyerekünket.Akkor vagyok egész ha mellettem van! Nélküle nem tudnék élni! DE! Nem vágyom az érintésére,csókjára,este az ölelésére. Mi ez amit érzek??? 26N

2014. okt. 5. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
:o Bonyolult vagy. Mindig ilyen volt? Nem lehet, hogy most a terhesség miatt vmiért így érzed?
2014. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Létezik, persze. Van egy férfi, aki nagyon közel áll hozzám szellemileg, gyakorlatilag az én intellektuális ikertestvérem, de nem vagyok arra, hogy smároljak vele, nem vagyok meleg, de ha a lelkünket kéne hasonlítani valamihez, akkor az enyém krumpli, az övé burgonya.
2014. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így volt ez korábban is? Vagy valami megváltozott menet közben?
2014. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6-éve vagyunk együtt ,kb 4-éve hogy nem "olvadozom" mikor megcsókol. Mostanában egyre gyakrabban eltolom magamtól,éjjel ha átölel. Félek hogy ez nem jó dolog...sejtem talán.... Jó lenne tudni hogy mit csinálok rosszúl,mert ö nem tehet róla az tuti.
2014. okt. 5. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Siman letezik
2014. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tarthatlan lesz a helyzet fordulj szakemberhez
2014. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom megoszlanak a vélemények.
2014. okt. 7. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik!Barátságnak,lelkitársnak hívják. Nekem is volt.Hiába szexeltünk, jó sokáig együtt voltunk, de nem éreztem soha semmit szex közben vele. Próbáltam elhitetni magammal végig, hogy ennek így kell lennie,és és sajnos legyőzve az undort szexeltem vele. A végén már annyira undorodtam, hogy inkább szakítottam.
2014. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!