Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Facebook státusz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook státusz?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam Facebookon, hogy a barátnőm, akivel pár nappal több, mint egy hónapja vagyunk együtt, megváltoztatta a kapcsolati státuszát "egyedülálló"-ról "kapcsolatban"-ra. Nekem semmi nincs megadva (se nem egyedülálló, se nem kapcsolatban, semmi). Nem érkezett felkérés a részéről, hogy megadná, hogy velem van kapcsolatban, pedig szerintem egyrészt csak úgy lenne értelme, másrészt el is várná... :/ nem szeretném őt megbántani, de nem gondolom, hogy fel kéne raknom facebookra a kapcsolati státuszomat, ha viszont mégis felraknám, akkor úgy raknám ki, hogy vele vagyok kapcsolatban, amit viszont nem tudom, hogy kell elintézni. Hogyhogy nem jelölte meg, hogy velem van kapcsolatban? Ez nem fura szerintetek?

A másik, hogy az ismeretségünk elején (mikor még nem jártunk) nagyon posztolgatós-partyzós életszakaszban volt, és mivel percenként megjelentek az idegesítőbbnél idegesítőbb posztjai, elkezdtem nem követni, vagy nem tudom, hogy hívják ezt... most már viszont újra látni szeretném a kiírásait, de félek, ha rányomok, hogy "követem", fog kapni értesítést, hogy mostantól követem, ami elég cinkes lenne... ő kap erről értesítést?

24/F (ő: 21/L)



2014. szept. 27. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
24 évesen tényleg azon problémázol, hogy a facebookon mi van? Ideje felnőni, szólj a barátnődnek is, hogy ne ott élje az életét.
2014. szept. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokaknak csak annyi van, hogy "kapcsolatban", jelezve, hogy már foglalt és van valakije. Van egy ismerősöm is akinél csak ennyi van, a pasijánál meg a csaj neve is ki van írva.

Szerintem hülyeség ezen agyalni, hogy ki mit miért csinál a facebookon, valakinek pl közös fotója sincs fent a pasijával élőben meg nyalják-falják egymást.

2014. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!