Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy csináljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy csináljam? Többi lennt!

Figyelt kérdés
Van egy lány, már több mint 1éve ismerem, voltunk is "együtt" de az csak mondtuk, semmi puszi, kézfogás nem volt, szakítottam vele, amit nagyon megbántam mert örületesen szeretem, csak sajnos abba az időbe sok baj volt családon belül és nem tudtam gondolkodni, szakítás után sokáig nem beszéltünk, nemrég egy 2honapja beszélünk azota már többször is találkoztunk, nagyon szerelmes vagyok bele még mindig, nem vagyok képes mást szeretni, az utobbi pár találkozásnál észrevttem h közeledik felém, szerintetek adna még 1 esélyt?

2014. szept. 22. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát mindenképpen próbálj vele közös programot szervezi, beszélgetni, aztán kiderül a reakciójából, h ő is benne van-e.

Vesztenivalód nincs.

2014. szept. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!