Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Természetesen göndör a hajam....

Természetesen göndör a hajam. Oroszlánfrizurát szertnék . Hogy csináljam meg? Lennt több?

Figyelt kérdés
Ilyen oroszlános frizurát szeretnék: [link] sohasem jön össze állandóan lelapul és ez lesz belőle [link] felül be sem göndörödik rendesen Ugy szoktam ,hogy ricinusolajat felteszem rajtahagyom egy óráig,jól kimoson gyógynövényes samponnal(bánfisampon),utána pedig diffurzoros hajszárítóval megszáírtom,egy ideig tartja magát a hajam,de egy idő után elveszti az oroszlános frizura tartást,és lesz belőle egy kalap ..??Még mindig göndör,de lelapult..Van vmilyen öteletetek?
2013. aug. 29. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:

először is: mindig ilyen hajat akartam :)


én vennék hajhabot: taft feketét-5-öset. a hajamat bevizezném vagy mint írtad megszárítanám,majd habot tnnék a kezemre és lehajtott fejjel bele nyomkodnám. amikor dauer volt a hajamaba nekem bevált :) És úgy befele nyomkodnám,hogy a göndörsége megmaradjon. És hajlakkot is fújnék rá.

2013. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit tépettre kellene vágatni, akkor a rövidebb részek a fejed teteje felé jobban "összeugranának" szerintem.
2013. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia nekem is természetes göndör a hajam : [link] ettől most nem sokkal hosszabb én Gliss Kur olajos aranyszinű balzsamot és sampont használok.2 szer samponozok,utána balzsam,kimosom.kifésülöm vaddisznószőr kefével.és softtab göndör hajra való szérumot használok.lehajtott fejjel megszárítom és ennyi.ja de az én hajam 2 napig jó utána elalszom :( és egy héten ",+, vagy1 szer mosok hajat attól függ van e hozzá kedvem.
2013. szept. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem az első annyi csak, hogy rövidebb hajból van, s így nem húzza le a súlya.

nekem is a második fajta van, az, hogy mikor mennyire göndörödik függ attól is, hogy mikor mostam, meg hogy hordtam időközben )a sok konty, összekötés kihúzza a hullámokat, göndören jobban szeretem, de ahhoz ki kéne engedni, nem összefogni, csak akkor meg marhára zavar a napi életben.

2013. szept. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!