Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, zavarna titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna titeket, hogyha a fiú, akit szerettek kopaszodik már fiatal korában?

Figyelt kérdés
Illetve ismerkedéskor ez kizáró tényező lenne?

2014. szept. 20. 22:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Zavarna, igen.
2014. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha a keresztneve az,hogy "the",a vezeték neve meg az,hogy "rock",akkor nem:DDD
2014. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én kopaszodok. És igen volt már olyan lány aki a szemembe mondta hogy ez nagyon nem tetszik neki(előttem és utánnam is kb. hajasbaba barátai voltak... viszont azóta is tartjuk a kapcsolatot szóval nem sértődtem be). Csak arra vigyázz hogy bele ne szeress egy ilyen lányba. Viszont vannak olyan csajok is akik a kopaszokra/kopaszodókra mennek rá és ő értük vannak oda!!
2014. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor csak remélem, hogy találok olyan lányt, akit ez nem zavar.
2014. szept. 20. 22:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, ez kemény. :/ Nem gondoltam, hogy tényleg ennyire kizáró tényező lehet.
2014. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy még csak 18 vagyok és már elondult ez nálam, pedig régen nagyon dús hajam van és hogyha valakinél ez kizáró ok, akkor az legalább olyan felszínes, mint az, akit zavarja, hogyja egy lánynak kicsi a melle vagy löttyedt a segge :D
2014. szept. 20. 22:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez normális nem tud ellene mit tenni az ember. Gondolom Őt is zavarja ez, nem akarok én még rombolni az önbizalmát. Nekem mindegy, magamat ismerve a szemével vagyok elfoglalva :)
2014. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Picit félre írok, ezért elnézést, de telefonról vagyok :)
2014. szept. 20. 22:43
 9/12 PearlDiver ***** válasza:
79%
A kopaszodás magas tesztoszteronszintet jelez, szóval a normálisabb lányok tudják hogy jó eséllyel férfiasabb a kopaszodó srác.
2014. szept. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

#6


Neked sem tetszene egy kopasz lány, nekem sem egy kopasz férfi. Nem hiszem, hogy túl sok és túl magas elvárásaim lennének a férfiak külsejével kapcsolatban, ne fogjuk már rá mindenre, hogy felszínesség. :) Szeretem a férfi hajat és zavarna, ha a másiknak nem lenne, mint ahogy pl. sok férfit zavarna, ha egy lánynak abszolút nem lenne melle. Ez még nem felszínesség szerintem. Azt nem írtam, hogy szakító ok lenne, ha netán együtt vagyunk már egy ideje a másikkal és elkezd kopaszodni. (Hiányozna akkor is a haja, de talán túlélném, jó esetben nem csak és kizárólag a haja miatt lennék vele. :D )

2014. szept. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!