Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már több éve együtt vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több éve együtt vagyok a párommal, de egyre többször érzem úgy, hogy már nem akarok vele lenni. Szeretem, de szexuálisan már nem vonzódom hozzá. Veletek is volt már ilyen? Mi lett a vége? (több info lent)

Figyelt kérdés

28 éves vagyok és úgy érzem, már nem akarok újra nekiállni keresgélni, mert nagyon sok idő, mire talál valakit az ember, aki mellett megállapodhat... Biztosan lesznek, akik szerint "á, fiatal vagy még"... De nem tudom, mit tegyek.. Már az egészségemre is kihat ez az egész /folyton torokgyulladásom van/, de nem akarom megbántani a párom.

Neki én vagyok az első, nem tudom, mit kezdene azzal, ha elmondanám neki, szexuálisan egy nulla... :( hiába mondtam neki már legalább 100-szor, mit szeretek, hogyan jó nekem, vagy elfelejti, vagy nem foglalkozik vele! Már belefáradtam mondogatni. Teljesen kiábrándít, hogy ilyen béna és nem figyel rám.

Ha nem "kéne" szexelnünk, ha nem lenne elvárás, nem is lenne gondom, boldogan élhetnénk, mint a 70 éves nyugdíjasok... de még csak 28 vagyok! :S



2014. aug. 21. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Van is 11 éve nyüglődök
2014. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szembesítened kell vele. Minél inkább tusolod, anál rosszabb lesz. Nem azt kell mondani, hogy nulla, hanem, hog szeretnéd ha jobban figyelne rád, a jelzéseidre. Mert te hiába próbálod mutatni, hogy mi a jó neked, ha ő nem figyel.
2014. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
A megallpodas ideje forditottan csokken a kor elorehaladtaval. Tehat pl. egy 22 eves megismerkedik a parjaval 3-5 ev utna meghazasodnak, ugyanez az ido egy 30 evesnel 1-2 ev. Szerintem hagyd el nyugodtan.
2014. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szakítanod kell...Igy akarsz még leélni több évtizedet..? Ahelyett, hogy pár hónapig vagy legyen pár évig egyedül lennél, majd pedig jön valaki, aki tényleg jó neked.
2014. aug. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha szóvá teszem, ideges lesz, nem bírja elviselni a kritikát. Megsértődik és kivonul a kanapéra, kb. mintha hisztizne! Olyankor már annyiszor megfordult a fejemben, hogy elég volt, vége, de közben tudom, hogy mennyire kedves és figyelmes minden másban... :S
2014. aug. 21. 23:37
 6/14 anonim ***** válasza:
El kell döntened: Kell a jó szex vagy nem? Ennyi. Ezen nincs mit ragozni.
2014. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerinted más ember nem kedves?
2014. aug. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerető?
2014. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De biztosan van sok más kedves ember is... Csak itt az a baj, hogy egyedül a szex nem működik. Minden más kalppol. Jóképű, humoros, okos, a szüleit is imádom, nagyon jó apa lenne, sokat programolunk együtt... Egyedül a szex, ami nem okés... Volt már olyan kapcsolatom is, ahol csak a szex működött jól, de az nagyon, ott viszont sok más baj volt, pl. önző volt az illető - csak a szexben nem... A többiekkel hasonló volt a helyzet, volt, amelyik megtiltotta, hogy beleszóljak a gyermeknevelésébe, volt, aki egyfolytában féltékenykedett... Ezekbe fáradtam bele.. Létezik egyáltalán olyan, aki normális emberi értékekkel bír és még a szexben is jó?!
2014. aug. 21. 23:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Minek tetted fel a kérdést? tudod, hogy ott kéne hagynod, de azt is tudod, hogy úgysem fogod. Majd még lehúzol vele 2-3 évet , ott állsz harminc pluszosan. Akkor persze megint elgondolkodsz, hogy szakítani kéne...de már harminc leszel. Aztán lehúzol vele még 1-2 évet és teljesen besokkalsz, szeretőd lesz vagy pedig otthagyod, mert addigra már nem fogsz gondolkodni, hogy hány éves vagy, csak szabadulni akarsz. Vagy pedig beletörődsz, hogy fos a szex. Ez is megoldás.
2014. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!