Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire lehet igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet igaz, hogy akivel a legerősebb a kémia, azzal sosem vagyunk egymásba szerelmesek, de hogy a tesi vonzalom iszonyúan erős, azt érzékeljük, ám társként nem bírnátok elviselni egymást?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom másnál hogy van, de nálam ez az elmélet nem állja meg a helyét.


Én ahhoz vonzódom leginkább szexuálisan akibe életemben először szerelmes lettem....Volt részem korábban is szexben, de ott fele ennyi fizikai vonzalom sem volt.

2014. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, szóval ez is egyénenként lehet eltérő...
2014. jún. 28. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés.

Együtt vagyok valakivel (ha ezt annak lehet mondani)

Mindkettőnknél erős a kémia, de:


Én belőlem azt váltotta ki, h a szexen túl bele is szerettem, vele tudnám leélni az életem...


Ő viszont azt mondta, h elem a legjobb a szex. erről nem akar lemondani, de nem akar velem élni.


1:1

2014. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!