Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy gazdag vagyok? Nem bocsájtja meg? Ne mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Eddig külföldön éltünk, de a szüleim szétmentek és anyával Pestre költöztünk (ő magyar, a mamám itt él).

Itt nem ismertek annyira, nem tudták, hogy a családomnak mennyire sok pénze van és hogyan élünk. Találkoztam egy fiúval egy buliban, kavartunk és megszerezte valakitől a számomat és találkoztunk párszor.

Jó volt úgy vele lenni, hogy tudtam, hogy nem a szüleim egyik gazdag barátjának a fia, vagy hogy nem azért van velem, hogy ingyen, várólista nélkül bejusson valahová, vagy hogy vezethesse az autómat, vagy bármi.

Nem vitt drága éttermekbe, exkluzív helyekre. Mégis jó volt vele, imádtam a közös programjainkat.

Azt hazudtam neki, hogy az apám külföldön kamionozik, anya pedig óvónő... Ő őszinte volt velem, én pedig előadtam neki egy hazugságot.

De együtt vagyunk és nem akarom ezt tovább csinálni. Félek, hogy ezután megutál majd és soha többet nem akar látni. Még sosem akartam senkit annyira, mint őt és nem akarom elveszíteni.

De nem tudom, meddig csinálhatom még ezt, amikor ingázni fogok.



2014. jún. 21. 18:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A gazdagság szörnyen relatív dolog. Nem beszélnék róla vagy ha azt mondtam szegény vagyok és kiderül, hogy nem annyira, akkor mondanám, hogy sokakhoz képest szegény vagyok bla bla bla.


Egyébként a vagyoni helyzetet egy közeli kapcsolatban relatív nem lehet sokáig titkolni.

2014. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mond el neki azt amit a kérdésben is leírtál őszíntén, ha normális meg fogja érteni, de elöbb utobb úgyis kiderül, és hidd el jobb ha tőled tudja meg.
2014. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
és persze olyan disznó még nem volt amelyik elájult ha meglátta a moslékos vályút. Így a gazdagságod aligha fogja őt zavarni.
2014. jún. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor gyorsan modd el neki ezt amit kérdeztél ,biztos megfogja érteni.Nincs abba semmi ha valaki gazdag . Vajon a szüleidnek tettszeni fog h.nem a" ti körötökbelivel"jársz ?
2014. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Fiatalok vagyunk még, úgyhogy nem számít, hogy melyikünk családja milyen anyagi helyzetben van.

Anyának nem tudom, mi lesz a véleménye, mert bármennyire is szeretem, ő nem olyan, mint én. Neki csak azok számítanak jó embernek, akiknek tekintélyes családjuk van és sok pénzük.

A barátom családja nem szegény, hanem átlagos, de ezzel is baja lesz, ez biztos.

2014. jún. 21. 19:10
 16/22 anonim ***** válasza:
40%
Az anyád egy sznob p_csa, az intelligencia szintje a csirkéét súrolja alulról.
2014. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Amit utoljára írtál kedves kérdező...ez a legnagyobb baj. Akárki akármit mond, hogy a szerelem mindent legyőz meg bla bla bla...ha pl anyukád is így áll hozzá, szerinted milyen érzés lesz annak a fiúnak? Ez az első rossz része...második, amikor amiatt érzi rosszul magát, hogy nem tudja neked azt az életszínvonalat biztosítani mint a szüleid (még ha te nem is igényelnéd, mert boldog lennél csak vele!!) Szerintem igenis van annak alapja, hogy ki milyen körökből jött..és ha nem vagy női oldalról pénzéhes ribi, férfi oldalról pedig nem akarsz kitartott pasi lenni..akkor lesz bonyodalom és fog fájni az egész..De lehet én vagyok túl negatív, ne haragudj emiatt..nekem ez a véleményem.
2014. jún. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekünk le tudtad írni szépen... akkor neki miért nem tudod elmondani??
2014. jún. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szóval ha jól sejtem anyád az, aki hozzá ment a gazdag palihoz (apádhoz) különben nem lenne ilyen inkább le se irom mi. Egyébként azt nem értem, ha ugye ő alapból nem ismert téged és így is közeledett hozzád miközbe nem tudta az anyagi helyzetedet, akkor miért nem mondtad meg alapból, h gazdag vagy?
2014. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Keres gazdag Pasit en is csak gazdag nokkel jarok ne szedjel fel egy nalad kisseb embert
2014. jún. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!