Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Fél éve ismerjük egymást, de eleinte csak látásból vagy max egy-két szóváltásból, de semmi komolyabb nem történt. Pár hónapja viszont egyre többet beszélgettünk, chatelések stb... és elkezdtünk kavarni. Egyre közelebb és közelebb kerültünk egymáshoz, beleszerettünk egymásba ez tény, de komoly kapcsolatot valamiért nem akart. Megértettem nem is erőltettem. 1 hónapnyi kavarás után lefeküdtünk. Utána még pár napig fennmaradt az érdeklődés és a "régi viszony", de most már egyre kevesebbet tudunk találkozni (ez mindig is probléma volt, mert nem egy városban lakunk). Sőt, odáig jutottunk hogy már szinte nincs is rá alkalmunk akár egy napot vagy egy randit összehozni. Elég régóta tart ez az állapot és úgy érzem elhidegültünk egymástól. Tudtomra adta hogy szeretne egy picit egyedül lenni. Ezt értem, de úgy gondolom egyszer kétszer azért még lehetne találkozni. Felejtsem el vagy tényleg csak egy kis szünet kell neki és utána ismét fellángolhat közöttünk a dolog? Normális véleményeket és tanácsokat kérnék tőletek!

2014. jún. 15. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet csak meg akart fektetni és kész.
2014. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkapta amit akart, és mostmár nem vagy érdekes számára. Addig kedves volt amig lefektetett.....ennyi, ezt akarta, nem többet.
2014. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy ő a lány:)
2014. jún. 15. 12:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A lányok is lehetnek ilyenek, nem kell félni :)
2014. jún. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!