Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan nyugtathatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtathatnám meg a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve vagyunk együtt a párommal, én 19 vagyok ő 17. Sajnos az ő természete alapból olyan, hogy minden problémán sokáig kattog és a legrosszabb lehetőségig gondol. Például: Az iskolában kapott egy 1-est, rögtön azt mondja megbukik, és sírva fakad.(4-es re áll) Fogamzásgátló tablettát szed, még is nincs felszabadult szexuális életünk egy ideje, mert a következő játszódik le: Terhes leszek->Szégyenkezek->Nem lehet többet gyerekem ha abortuszra megyek. És az élet minden területén ez az aggodalmasság jellemző. Nagyon boldogok vagyunk mikor eltudom terelni a gondolatait, sokat kirándulunk, strandolunk, elfoglaljuk magunkat. De mikor csak a gondolatok vannak, akkor csak ezeken gondolkozik.

2014. jún. 11. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Hagyd el te kis papucs
2014. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott! De,ha kitartó vagy vele,akkor szenté avatlak. (Az utóbbi lenne a legszebb...)
2014. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig légy türelmes vele. Nem hiszem, hogy lelehet "nyugtatni". 17 évesen még fiatal ez megváltozhat, de az is lehet hogy ő ilyen típusú ember. Akkor nem tudsz ezzel mit kezdeni, vagy elfogadod ilyennek, vagy...
2014. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A problemat jobb nagy ivben elkerulni!
2014. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhagyni nem fogom köszönöm az első válaszolóknak... Szeretem a lányt és ha semmi nem jön közbe nagyon boldogok vagyunk
2014. jún. 11. 15:24
 6/7 Fényember ***** válasza:
Először is nagyon aranyos is tisztelendő vagy! Sokan példát vehetnének rólad! :)...használjatok óvszert is!..kétszeres védelem..és még csak ne is élvezz bele! így már ha a tabi nem válik be ott az óvszer..ha az óvszer kilyukad akkor ott a tabi hatása..ha meg mind a kettő befuccsol (nem valószínű) akkor se élveztél bele...meg nyugtasd meg..éreztesd vele hogy mindig mellette leszel...kényeztesd hogy ellazuljon :)
2014. jún. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek.
2014. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!