Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan nyugtathatnám meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyugtathatnám meg a barátnőmet? Vagy mit tegyek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve vagyunk együtt barátnőmmel, de sajnos távkapcsolatban. A minap kiderült, hogy mióta járunk azon agyal, hogy mikor csalom meg. Én tudom magamról,hogy nem tennék ilyet és nem is fogok, de ő csak mondja, hogy neki ezt meg is jósolták és álmodott is róla. Nekem ez nagyon rossz érzés..Szerintetek mit tehetnék?
2009. okt. 31. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem tedd meg úgy legalább igaza lesz és kefélhetsz egy jót.
2009. okt. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, ha ekkora tirpák, hogy nem képes megbízni benned, akkor annyit sem érdemel, hogy beszélj vele, keress egy olyan lányt, aki megbízik benned!
2009. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is szakíts vele! egy kapcsolat alapja a bizalom.. egy távkapcsolatban ez meg különösen fontos!
2009. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem igazán tudom, hogy mivel nyugtasd meg, de az biztos, hogy ne szakíts vele.
2009. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát köszi mindenkinek tényleg de sajnos túlságosan is szeretem ahhoz, hogy szakítsak vele ráadásul mindentől függetlenül ugyan úgy érezteti velem, hogy szeret, és állítólag bízik is bennem csak...nem tudom tényleg zavaró helyzet..
2009. okt. 31. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
ugyan mar, ez mindenkivel előfordulhat. arra bezzeg nem is gondoltatok, kedves előttem szolok, h lehet h rossz tapasztalatai vannak annak a szegeny csajnak? gondolom, mind himsoviniszta, hulye pasik vagytok. a kérdezőnek a valaszom, h sztem ugy nyugtasd meg, h szépen leültök, megbeszélitek, és folyamatosan biznyitod neki, h neked milyen fontos, pl. csörgetés, sms, virag, stb.
2009. nov. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Féltékeny, vagy csak fél?

Az előbbi szétszakíthatja a kapcsolatot - az utóbbin valószínűleg lehet segíteni (idővel és sok türelemmel).

Az viszont nem jó, ha babonás, és álmoknak, jóslatoknak hisz. Az sem, ha csak "egy kicsit" hisz nekik.

2009. nov. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek..Leülök vele és megbeszéljük ezt az egészet. Remélem sikerül meg győznöm és lebeszélnem a hülye jóslatokról és álmokról.
2009. nov. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!