Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt minek lehet nevezni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek lehet nevezni ezt a kapcsolatot? V hogyan értelmezzem? (lányok ti mit mondtok erre) 23/F

Figyelt kérdés
Bárátságból lett szerelem, nem tartott sokáig a dolog 4hónap, miután vége lett 1,5 évig szóba sem álltunk. 1 év után megint jóba lettünk 1,5 hónapos kavarás után megint összejöttünk de annak is vége lett. Most az a helyzet h próbáluk barátok maradni én még mindig akarnám vele a dolgot ő ugyan próbál ellene h ne legyen de kb mindig ha részegek vagyunk egymásra találunk smárolunk órákig és monjda h nem tudja megállni ezt. Ugyan ugy feljárunk egymáshoz van h együtt is alszunk ,hülyéskedünk csipkelődünk basztatjuk egymást de aztán kicsit átszoktam lépni egy határt ami tetszik is neki de aztán mondja h ne...persze részegen ő nyomul rám. Felőröl teljesen ez a dolog :D Persze elkezdtem találkozgatni más lányokkal ez az exem nagyon félytékeny is lett kérdezte h ki az meg mineke stb. Lányok szerintetek ez mi? Ja amugy még bárki bármit is mond mind2x miattam szakítottunk mert nem dugtunk ami az én bénaságom volt, persze ez nála jött elő vmiért. most meg aztán h nem vagyok vele együtt és snincs veszteni valóm simám menne a dolog. És gondolom nagylapáttal tett rá a dolog h vége is lett a kötünk a dolog. Tudom h nem vagyok neki közömbös még mindig több vok mint barát . 23 éves fejjel már jó lenne kilépni ilyen dolgoból dde hát nagyon nehéz. vki vmi tanács csajok?

2014. máj. 6. 21:12
 1/1 anonim válasza:
Hat ez erdekes. Sztem azt varja h teperd le semmi mast. O se tudja mit akar legyel te biztos helyette is. Megkockaztatom h ha eroszakosabb vagy picit meg az is nyero lesz. Sol sikert 23 L
2014. máj. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!