Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nő mennyire tudja elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mennyire tudja elfogadni egy kapcsolatban azt, ha a férfinak korábban voltak szexuális perverziói? Egyáltalán a nőnek van köze ehhez? (Elég durva lesz, ha nincs gyomrod hozzá, ne olvasd el! )

Figyelt kérdés

Névtelenül nem szeretném véka alá rejteni a perverzióm, elég beteges, amit nem feltétlenül tudna elfogadni egy nő, legalábbis én úgy gondolom, hogy ez konkrétan a "Jézus úristen, te beteg vagy, fordulj orvoshoz, kezeltesd magad" reakciót vonná maga után.


Arról van szó, hogy fiatal, tizenéves koromban szexuálisan vonzódtam a saját, másfél évvel fiatalabb húgomhoz. Beteges vagy sem, ezt átéltem, ezzel már nem tudok mit csinálni. Valójában már lezártam ezt a fejezetet, elég nehéz időszakom volt, mert tisztában voltam vele, hogy ez iszonytatóan beteges és erkölcstelen dolog, de ha egyszer a húgom egy gyönyörű nő volt még tizenévesen is, valamint éjszakákat beszélgettünk végig harmóniában, egymásról mindent kivesézve, ami kiváltotta belőlem ezt a perverz érzést, hát nem tudtam ezt a helyzetet megfelelően kezelni és introvertált férfi lettem huszonéves koromra. 26 évesen már úgy érzem, hogy kilábaltam ebből az igencsak abnormális sóvárgásból. A húgom felnőtt nő lett, én pedig felnőtt ember, aki kapcsolatra vágyik. Viszont ha megtudná a leendő barátnőm, hogy a férfi, aki ráhajt, egy beteges, undorító, perverz gyökér, azzal nem tudnék mit kezdeni.


A testvéremmel nagyon jó a kapcsolatunk, mert annak ellenére, hogy egy elvetemült, perverz, szаr alak vagyok, de nem tudja rólam, hogy évekkel ezelőtt betegesen kívántam őt, hogy magamévá tegyem. Akármi is történik, ettől a gondolattól képtelen vagyok szabadulni.


Egyszerűen egy ferde hajlamú beteges perverz disznó vagyok, aki akasztófát érdemelne. Nem merek szakemberhez se fordulni, mert szégyellem, hogy a saját testvérem iránt éreztem valaha ilyet, és gyötör, frusztrál ez az egész. Görcsös vagyok, nem tudok feloldódni, még annak ellenére se, hogy a húgom úgy tekint rám, mintha a saját legjobb barátja lennék. Őrlődök, és legszívesebben vízbe fojtanám magam.


Tetszik egy nagyon kedves lány, akit már két hete ismerek, ugyanúgy pörög az agyunk. Úgy képzeljétek el, hogy egy kapcsolat elkezdéséhez szinte egy apró szikra kell, most jelenleg így állunk, viszont ez jelenti számomra az egyetlen akadályt, hogy a leendő barátnőm teljesen megismerjen, hogy milyen érzéseket tápláltam korábban egy tabuszemély iránt. Mi a francot csináljak?



2014. ápr. 22. 01:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Én más oldalról közelítem meg. MINDENKINEK vannak olyan szexuális vágyai, amelyek tabunak számítanak. Csak ez sokunkban nem tudatosul, mert annyira kínos számunkra, hogy elfojtjuk a tudatalattiba, különböző kerülőutakon jelennek meg, például szublimáció formájában.

Az, hogy valaki megkívánja egy ellenkező nemű családtagját, az annyira kínos, énidegen élmény, hogy jellemzően erős elhárító mechanizmusokat indukál és ha valamiért mégis a felszínre tör, akkor pedig súlyos bűntudat társul hozzá.

Szóval az érzéseid pszichológiai szempontból TELJESEN NORMÁLISAK. Egyetlen probléma van: ha a bűntudat korlátozza a valós párkapcsolatokat. Ha ezt érzed, akkor tényleg érdemes szakemberhez fordulnod, és hidd el, nem kell szégyellned, ugyanis egy pszichológus szemében ez teljesen normálisnak számít, ugyanis tisztában van azzal, hogy mindenki (tudatosan, vagy tudat alatt) meg szokta kívánni a családtagjait és emiatt bűntudatot él meg.

2014. ápr. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
mit csinálj? hát kussoljál mélyen és nem lesz baj :)
2014. ápr. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
nyomjad Józsi
2014. ápr. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%

Most újraolvastam, és látom, téged az foglalkoztat, hogy egy potenciális partner mennyire fogadná el a dolgot. Nézd, ha elég empatikus és/vagy rendelkezik megfelelő pszichológiai ismeretekkel, akkor simán. Ha én egy kezdődő párkapcsolatban hasonlóval szembesülnék, egyáltalán nem akadnék fenn rajta, hiszen tisztában vagyok azzal, hogy mindenkinek vannak tabunak számító szexuális vágyai. Vannak olyan vágyak, amelyekkel már nem tudok azonosulni (pl. pedofília, zoofília), pláne ha az illető ki is éli azokat. De a családon belüli erotikus vágy olyannyira "természetes" - még akkor is, ha tudat alatt történik - hogy az egész pszichoszexuális fejlődés erre épül (ld. ödipális konfliktus).

Őszintén bízom abban, hogy sikerül felülemelkedned a bűntudatodon, és olyan párkapcsolatot kialakítani, amilyet szeretnél.

2014. ápr. 22. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az a véleményem, hogy ezt magadban kell lerendezned fejben, lélekben, és továbblépned ezen a fantáziaképeden. Egyszerűen el kellene felejtened.

Mindenki gondol, sőt valaki tesz is, beteg dolgokat, valaki még ennél vadabbakra is képes, gondolj csak a pedofilokra, stb..

Ennyire nálad nem rossz a helyzet.

Nem kell, hogy egy általad sok-sok évvel ezelőtt elképzelt szituáció befolyásolja a jelened.

Tudnia sem kell a kapcsolatod elején erről a barátnődnek, de szerintem még évek múlva sem. Felesleges.

Lépj túl, és legyél boldog!

23/n

2014. ápr. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszaitokat! Azon gondolkodom (de leginkább gyötrődöm) közben, hogy vajon az bele tudja-e élni magát egy ilyen beteges helyzetbe, mint amilyenben benne vagyok évek óta. Sok év eltelt már azóta, hogy a saját húgomra gondoltam úgy, mint egy lehetséges aktuális szexpartner. Túltettem már magamat rajta, de mindig ott lesz a szikra, az a parázs. Tudjátok ez olyan, mint egy nő és egy férfi között egy beteljesületlen szerelem. Nagy a kísértés, nagy a vágyfok, szóval ilyen esetben szokott az történni, hogy egyszer csak kifakad, kitör mindkét partner és abból hatalmas nagy khm... lesz, ami nem etikus!!! Mivel a saját húgomról van szó, ő számomra tabu, mivel ez a kapcsolat ellentmondana minden természetes és nem természetes törvényeknek. Ebbe nem szeretnék beleesni. Nem szeretném magam egy olyan perverzió alá vonni, amiben előbb-utóbb kiderülne minden. Nem tartom gusztustalannak, mert nem az, hiszen egészséges férfi vagyok (leszámítva ezt a beteges ferde hajlamomat), és a húgom is teljesen egészséges, az egyetlen bökkenő, hogy testvérek vagyunk, azaz akármilyen is lesz a vonzalom, kölcsönös, viszonzott, önző érdeket szolgáló, viszonzatlan, megalázó, szolidáris, akármi, ez akkor is ellentmond a mindenkori biológiai, jogi stb. törvényeknek. TILOS! És akármilyen is a kísértés, akármilyen gyönyörű nő is a húgom, akármennyire is vonzó lehetek számára, ez akkor is egy biológiai és erkölcsi zsákutcának számítana. Mit szólna ehhez az édesapám és az édesanyám, ha kiderülne, hogy primitív módra leegyszerűsítve dugnám saját húgomat? Beteges!!


Tényleg nem merek szakemberhez fordulni pont emiatt, mert ez ilyen szinten számít tabutémának. Az emberek, és nyilván én sem teregetem ki a magánéletem olyan személynek, akit személyesen, szemtől szemben ismerek és esetleg nap mint nap találkozok vele.

2014. ápr. 22. 02:16
 17/21 anonim ***** válasza:
Talán ezért kéne egy másik nő az életedbe, akibe szerelmes leszel, és vele vagy a mindennapokban, hogy eltereld erről a figyelmed, és ne kívánd a saját a hugod, hanem a szerelmeddel lehess boldog.
2014. ápr. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%

1. Egy szakember számára abszolút nem tabutéma.

2. Értelmezésem szerint jelenleg nincs "normális" szexuális életed. Ha lenne, akkor az ilyen irányú vágyaid is csökkennének, átfordulnának egészségesnek számító mederbe.

3. Ha még mindig marad valamennyi tabunak számító vágy, az jellemzően igen csekély, és erre szolgálnak az ember fejlett elhárító mechanizmusai (jelesül pl. a szublimáció, vagyis amikor társadalmilag hasznos tevékenységekbe fordítjuk az elnyomandó vágyakat).


Szóval ha nem csinálnál belőle ekkora ügyet, akkor teljesen normális életet élhetnél, csak némi kiadós szexre és önmagad elfogadására lenne szükséged. :)

2014. ápr. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mikasa válasza:
61%

ahogy olvastam az jutót eszembe hogy húgkomplexusod van figyelj tinédzser korodba egy hormonokkal túl fűtőt fiú voltál! voltak nemi vágyaid de vissza fojtottad őket képzelgésbe ebbe nincs semmi rossz addig amíg csak képzelődtél el kellene felejtened és tovább lépni és élni a boldog életed amíg tart.

és sztem ne mond el barátnődnek jó az őszinteség mert jó úgy se fog kisülni belőle lépj tovább valahogy ezen szellemileg is akár segítséggel

2014. ápr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szívesen írtam volna privátot neked, de valami miatt nem lehet. Szerintem nyugodtan és bátran fordulhatsz szakemberhez. Tudnék neked ferdébbeket is mesélni és minden szexuálpszichológus hallott már durvábbat is. Kimondottan szexuálpszichológushoz menj, ha szakembert keresel, mert ők ilyen esetekkel foglalkoznak így ebben is tudnak segíteni. Mostanában nekem is volt valami hasonló fura dolog és képzeld elmondtam másnak és elmagyarázta, hogy ez miért lehetséges és miért váltott ki olyan érzéseket belőlem... Utána átgondolva logikus volt, megértettem és mivel értettem tudtam kezelni. Lehet egyszerűbb vagy még bonyolultabb is mint hinnéd, ezért érdemes utána járni miért lehet és ez mi.:)
2014. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!