Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 179 centi és 55 kilo vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

179 centi és 55 kilo vagyok és eléggé sovány és van egy barátnőm ezért szégyenlem ezt mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fogalmaztam a kérdést de a lényeg ittvan

16 éves vagyok 179 centi magas és 55 kiló az elmúlt 1 évben 2 műtétem volt mind a kettő törés miatt ezért a sport mostanában kiesett az életemből ezért eléggé legyengültem a könyökömön pl teljesen kilatszodik a csont

A lényeg hogy összejöttem egy lánnyal és jön a nyár...és valamit kéne változtatom a testemen mert igy eleg cingar vagyok :(

Szeretnék kicsit izmosodni és lapos hasat és kicsit erősíteni az egész testemen csak tanácstalan vagyok hogy kezdjek hozzá ezért itt kérek segítséget :)

Sokan mondták hogy kezdjek el edzeni és ajánlottak külömböző táplálék kiegészítőket proteint fehérjét stb ezeket is szívesen hasznaálnám csak nemtudom mit hogyan kell



2014. márc. 26. 19:30
1 2
 11/14 anonim válasza:
Próbáld ki a fegyencedzést. Olcsóbb mint a protein vagy a kondi. A gyakorlatokat otthon is elvégezheted minden különösebb felszerelés nélkül.A könyvet szerintem nem érdemes megvenni inkább tőltsd le vhonnan, bár azzal egyszerűbb dpolgozni. Nem fogsz hirtelen megerősödni, de hosszú távon jobban jársz vele. Amúgy aludj sokat és egyél rendesen.
2014. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 icecreammm ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ulYeTUS-L3Q

próbáld ki ezt! hagyjad a proteineket a pcsába

igaz ezek elég kemény gyakorlatok nem is kell az összeset megcsinálnod de az első 1-2 hét nagyon rossz lesz utána jobban fog menni! sok sikert

2014. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt áruljátok már el, hogy a protein és az edzés mióta egymás alternatívái.
2014. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ezt ense ertem...
2014. márc. 27. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!