Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 179 centi és 55 kilo vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

179 centi és 55 kilo vagyok és eléggé sovány és van egy barátnőm ezért szégyenlem ezt mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lehet hülyén fogalmaztam a kérdést de a lényeg ittvan

16 éves vagyok 179 centi magas és 55 kiló az elmúlt 1 évben 2 műtétem volt mind a kettő törés miatt ezért a sport mostanában kiesett az életemből ezért eléggé legyengültem a könyökömön pl teljesen kilatszodik a csont

A lényeg hogy összejöttem egy lánnyal és jön a nyár...és valamit kéne változtatom a testemen mert igy eleg cingar vagyok :(

Szeretnék kicsit izmosodni és lapos hasat és kicsit erősíteni az egész testemen csak tanácstalan vagyok hogy kezdjek hozzá ezért itt kérek segítséget :)

Sokan mondták hogy kezdjek el edzeni és ajánlottak külömböző táplálék kiegészítőket proteint fehérjét stb ezeket is szívesen hasznaálnám csak nemtudom mit hogyan kell



2014. márc. 26. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igazából, ha van barátnőd, akkor kinek akarsz még tetszeni? Mert neki nyilván tetszel így is, cingáran, hogyha egyszer összejött veled...
2014. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom de meg csak ruhaban latott es nem is csak miatta szeretnék változni magamért is hogy magamnak megfeleljek
2014. márc. 26. 19:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló volt most.Kórház után megfázás, eltűnt ròlam minden izom,de 1-2 hét alatt visszalehet építeni,annyi hogy többet eszel,és csinálod a különféle gyakorlatokat,eleinte nagyon nehezen mennek majd,edzés után pedig protein szelet.Pár napja még rossz volt rám nézni,most pedig egész tűrhető vagyok megint.
2014. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

És milyen gyakorlatokat kellene csinálni?

Elég egy protein szelet?és azt hol tudok venni?

2014. márc. 26. 19:47
 5/14 A kérdező kommentje:

Biotech USA-ban nezegettem ilyen 400-4500 forint körü van azok jók?

Esetleg egyéb valami ilyen készítmény ami jó

És miket egyek?

2014. márc. 26. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Haver akkor én mit mondjak? :D

190 centi 64 kiló 15 évesen. Edzeni nem nagyon tudok ,mert az orvos mondta ,hogy ha megerőltetem a csuklóm akkor szilánkosra törik :D

2014. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Uhh az szep

Nekem mar lehetne sőt kéne csinálni mert szeretnék izmosabb lenni és elszánt vagyok hogy megcsináljam csak nemtudom hogy

2014. márc. 26. 20:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Biotechben szoktak segiteni termekek kivalasztasaban, hogy mit kene enned, illetve menj el konditerembe, ha van lehetoseg edzore akkor o sokat tud segiteni, etrend es edzes tekinteteben is. Illetve shopbuilder.hu-is sok okossagot olvashatsz, meg hat a net tele van ilyenekkel. Ugyelj a kajara, folyadekfogyasztasra, de ezeknek jarj utana, mert jo ha elolvasod e tudod mit miert csinalsz 21/l
2014. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Grindelwald válasza:
Sárga kapszula!abban minden benne van
2014. márc. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Először olvass sokat, a sárga kapszula és a body.builder.hu kezdésnek megfelel. Tényleg sokat kell olvasnod, mert ez nem olyan, amit itt pár mondatban el lehet magyarázni. És ha megvan egy alapszintű tudásanyag, akkor már el tudsz indulni magadtól. Összeraksz valami étrendfélét, edzéstervfélét (figyelembe véve az egészségi állapotodat), megtudod, mikor milyen kiegészítőket érdemes vagy nem érdemes használni. Ez egy komplex rendszer.


Egy vitamin azért nem ártana már kezdésnek is. A proteinszeletet meg felejtsd el, mert fajlagosan nagyon drága.


S nem csak fizikai boltok léteznek, nézelődj a neten is márkák után, amit én ajánlok az a Myprotein. Anglia vezető márkája, olcsóbb, mint a biotech, és mellé nincs telenyomva színezékkel meg édesítővel minden termékük.

2014. márc. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!