Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon Tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Tetszem neki?

Figyelt kérdés
Szóval a következő dologról érdekelne a vélemlényetek... Van egy srác akit látásból ismertem... nem beszéltünk soha de miota odakerültem dolgozni ahol ő lakik most szinte minden nap találkozunk a buszon és köszön...nyilván most azt gondoljátok h totál hülye vagyok de most jön a folytatás... bejelöltem fészen mivel ugy gondoltam próba szerencse...kiderült,h van barátnője no mind1...a másik dolog h miután bejelöltem elkezdtünk beszélgetni és azóta szinte minden napos... pénteken be jött a munkahelyemre csak azért h megnézze ott vagyok és várt rám egy órát míg végeztem csak azért h 10percet beszéljünk... aztán szombaton is dolgoztam és emlitettem neki,hogy várnom kell a buszomra 2 és fél órát erre ő felajánlotta h menjek el hozzá a terembe... el is mentem dumálgattunk hülyültünk..és mivel nő nap volt furcsa volt,h nem emlitette meg... egymással szemben ültünk és egyszer csak érkezik a telefonomra egy sms... ő irta és sok szeretettel felköszöntött nőnap alkalmából.. aztán jót nevettünk rajta majd ahogy telt az idő egyre próbált közeledni...valamilyen módon mindig talált rá okot h hozzám érjen sőt megmaszírozta a vállam minden kérés ellenére... aztán mondta,h nem is érti miért hiszen csak mst ismert meg jobban de h olyan őszinte velem és olyan dolgokat elmond amit másnak nem igazán és h nem érti saját magát... végül elérkezett a pillanat,h mennem kellett a buszra és akk megkérdezte h mikor lát legközelebb... szerintetek ez barátság kezdete vagy esetleg több? nem igazán gondolom többnek mint ami mivel tudom,h barátnője van és nem is gondolok arra h bármit is szeretne tőlem...de úgyérzem keresi a társaságom és kiváncsi rám... segítsetek dönteni...köszönöm

2014. márc. 9. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Vajon szerintem nem, de lekváron igen.
2014. márc. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha értelmes választ nem tudsz irni az a leghelyesebb ha befogod a szád és csendbe maradsz :) köszi ;)
2014. márc. 9. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: EPIKUS OSZTÁS :D Pont erre gondoltam!


Túl a barátságon. Csak hetero kivitel...:) Ne legyél szeretetk...., hogy megdönget a barátnője mellett, aztán meg jössz fel ide panaszkodni. Sok férfi képes ám a lyuk eléréséig nagy színészkedésekre.

2014. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
erre figyelek... nem leszek az akit használ aztán eldob...egy pasinak fáj ha elutasítják én pedig pár szép szónak nem fogok bedőlni...egyszerűen csak kiváncsi vagyok kivülálló ismeretlen emberek véleményére akik talán rendelkeznek tapasztalatokkal és segithetnek bizonyos dolgok eldöntésében :) :)
2014. márc. 9. 13:42
 5/5 anonim ***** válasza:
vajoff
2014. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!