Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az szerintetek kapcsolat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek kapcsolat, ha egy fiú nem törődik a barátnőjével, amikor beteg?

Figyelt kérdés

1 hete nagyon beteg vagyok.

Lázas vagyok,és az arcom is be van dagadva,gyógyszerre sosem ad pénzt,pedig tudja,hogy úgyis vissza adnám neki.

Sajnálja tőlem,azt mondja,majd ha bemegyek dolgozni,megkapom a fizumat,és majd veszek hát köszi,csak a bal szememre nem látok.Úgy be van dagadva.

Tegnap is haza jött,és kiabált velem,hogy 1 hete be sem mentem dolgozni,mit képzelek én magamról.

Csak az érdekli,hogy kapjam meg a pénzemet,és neki adjak belőle 70.000 ft -ot,de úgyis megkapja,csak beteg vagyok.

Nem is érdekli,hogy mi van velem?

Szerintetek?És kiabál velem!



2014. jan. 15. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne neki pénzt adnod?? Egyébként én ebből azt szűröm le hogy nem szeret, és csak a pénzed érdekli.
2014. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert a lakásnak a fele 40.000 ft,és még adok neki,mindig mert kedves vagyok.
2014. jan. 15. 13:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű a helyzet. Szerinted? Valaki még az ellenségével is különbül bánik... Ez az ember nem szeret téged. Ennyi. További belemagyarázás teljesen felesleges.
2014. jan. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szeret. ráadásul alapból is egy érzéketlen bunkó tahó ember.
2014. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bunkó, egyáltalán nem törődik veled. Csak a pénzzel.
2014. jan. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pontosan.. tegnap is úgy kiabál velem,pedig feküdtem lázasan,a szememre nem látok..:S
2014. jan. 15. 13:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Régi közmondás, hogy:

"Bajban ismerszik meg a barát!"

2014. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha lebetegszik a fejőstehene, hogyan jut majd pénzhez? Olyan érdekember, aki magával tol ki? A tehenet gondozni, etetni kell, hogy tejeljen.
2014. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom ő nem dolgozik.

Kész főnyeremény lehet egy ilyen barát!

Szerintem nem szeret, de jó neki a pénzed. És úgy tűnik, azt hiszi, bármit megtehet veled.

2014. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos volt itt még valami más köztetetk, amit nem említesz, hogy miért viselkedhet így. Mert amúgy a kérdésed elég érdekes így önmagában. Ezt magad is megtudtad volna válaszolni így magadnak ezek alapján.
2014. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!