Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még esély a békülésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély a békülésre?

Figyelt kérdés
nem rég vége lett egy pár hónapos kapcsolatomnak. nagyon jól indult minden, szinte szerelem volt első látásra. de nem rég rákérdeztem h van e velem valami baja. először azt mondta h nem aztán kihúztam belőle hogy ő már nem azt érzi mint ezelőtt, elmúlt a varázs. és szakítottunk, jobban mondva ő. békében váltunk el. azt mondta h majd mindenképp találkozunk még és fogunk beszélni, és akár az is lehet h majd valamikor még lehetünk újra együtt. de én úgy félek h ez az ő részéről egy fellángolás volt csak, mert én meg nagyon szeretem őt. minden olyan bizonytalan. szerintetek van esély, h kibékülünk valaha, vagy ami nem megy azt ne erőltessem és hagyjam menni az útját járni? ti mit tennétek? voltatok már ilyen helyzetben. kérelk írjatok tapasztalatokat véleményeket kíméletlenül. mindenfajta kritikát szívesen olvasok. (bocsi a szétszórt írásomért)

2014. jan. 2. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor szétszórtan válaszolok: nincs:(
2014. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 The Guard ***** válasza:
100%
Békülő szexre van esély :D
2014. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A környezetemben mindenki azt mondja hogy van, de már nem hiszek a csodákban :/
2014. jan. 2. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megunt, nem érted el nála hogy szenvedélyes legyen, lehet hogy túl nyálas, papucs voltál. Sajnos manapság a nők nem ugyanazokat a férfiakat kergetik mint régen, egy nő próbál dominálni és ha ezt hagyod akkor le fog nézni. Nem szabad papucsnak lenni, a negeknek (negatív bókok) bizony ott a helyük mértékkel, ha látja hogy magabiztos vagy, boldog vagy és sármos akkor bizony harcolni fog érted. Mutasd meg neki hogy nem vagy csíra, DOMINÁLJ.
2014. jan. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi. am 24/L vagyok. nem írtam be a szövegbe.

én nem értem már ezt az egészet. ő pasinak elég érzelmes és romantikus alkat volt. szóval kimutatta verbálisan és tettekben is. még a szakításkor is. minden úgy volt mint addig. csókkal köszönt, ölelgetett, csak épp nyugtalan volt. faggattam is, h nem másik lány van e a képben, de azt mondta h nem, ez meg se fordult a fejében sose mellettem és most se akar senkit utánam. én arra gondolok amit te írtál, lehet nem voltam elég szenvedélyes és elmerültünk a hétköznapok munkáiban és nem figyeltünk eléggé egymásra. vagy megfáradt és kiégett és csak egy fellángolás voltam neki. már nem tudom

2014. jan. 2. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem is már nem akart veled lenni és kapóra jött neki, hogy szóba hoztad. Lépj tovább, engedd el, mindkettőtöknek jobb lesz.

De később még szexet akar :)

2014. jan. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van benne valami. nem, ő nem olyan kihasználós fajta. biztos hogy nem. és mondta is hogy nem ezért volt velem, hanem mert szeretett.
2014. jan. 2. 23:16
 8/9 A kérdező kommentje:
mások váltig állítják, hogy vissza fogja magát könyörögni és csak átmeneti ez az egész. de én már kételkedem.
2014. jan. 2. 23:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj túllépni rajta. Ha esetleg rájön, hogy Veled sokkal jobb volt, megkeres. Ha nem akar küzdeni érted és azért, hogy újra együtt lehessetek, akkor engedd el, hiszen az azt jelenti, hogy már nem éled fel benne az a tűz, ami az újrakezdéshez feltétlenül kellene.
2014. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!