Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom a polcra helyezett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a polcra helyezett. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Válófélben lévő nő vagyok. Két hónapja megismerkedtem egy szintén válófélben lévő férfival egy közösségi oldalon (Facebook-on rám írt, hogy tetszem neki. .. )Levelezni kezdtünk - nagyon érzelmes leveleket írt, majd megvolt az első randi. Virággal várt, nagyon ostromolt. Kölcsönösen megtetszettünk egymásnak, sok közös vonásunk van, pár hét múlva megvolt az első csók, és más is. Aztán telefonon keresztül bevallotta, hogy alkalmi kapcsolatra gondolt, de teljesen belém szeretett, és nagyon számít rám. Az első hetekben heti kétszer találkozunk. Én Békásmegyeren lakom, ő Erzsébeten - tehát elég messze. A probléma úgy három hete kezdődött. A találkák ritkulni kezdtek, újabban két-háromhetente akar látni. Januárig valószínű nem találkozunk, mert a feleségének - kivel állítása szerint válófélben vannak - nem akar még bevallani. (hm) Mindennap ír, hív, vagy SMS-t küld, de csak tőmondatokat ír, és elég semmitmondó hangvételben. A telefonban általában szenvedélyes, biztosít róla, hogy hiányzom neki, és nagyon akar engem, de ezek is csak pár perces beszélgetések. Ha megbeszélünk egy találkát, mindig közbejön valami a részéről - hol a gyereke beteg, hol a munkahelyén túlóráztatják, hol a foga fáj...

Az a probléma, hogy én heti egy-három találkát szeretnék, és még ez a kevés sem jön össze. Úgy vélem, ha valaki nagyon szereti a másikat, heti egy-két alkalommal minimum látni szeretné. Kezdek felőrlődni, ebbe a netes, SMS "kapcsolatban".

Akkor foglalkozik velem, ha éppen neki szüksége van rám. A személyes találkozók is csak a szexre, és negyedórás beszélgetésre korlátozódnak, mert mindig dolga akadt... Próbáltam erről őszintén beszélni, bőszen hümmögött, hogy én is hiányzom neki egyetért, valóban többet kéne találkoznunk, de sok a dolga...


Tudom, még nagyon friss kapcsolat - de ha így folyatódik, sosem fog elmélyülni. :(

Szerintetek adjak neki egy kifutási időt, vagy dobjam?


31/N



2013. dec. 20. 13:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm - igazatok van. Dobni fogom!Ez nem szerelem, hanem a másik kihasználása. Ingyen prosti+lelki szemetesláda szerepre szán engem.Mikor meg nekem lenne rá szükségem, leráz... Na mindegy, ebből is tanultam!:)
2013. dec. 20. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!