Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátom a polcra helyezett....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a polcra helyezett. Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Válófélben lévő nő vagyok. Két hónapja megismerkedtem egy szintén válófélben lévő férfival egy közösségi oldalon (Facebook-on rám írt, hogy tetszem neki. .. )Levelezni kezdtünk - nagyon érzelmes leveleket írt, majd megvolt az első randi. Virággal várt, nagyon ostromolt. Kölcsönösen megtetszettünk egymásnak, sok közös vonásunk van, pár hét múlva megvolt az első csók, és más is. Aztán telefonon keresztül bevallotta, hogy alkalmi kapcsolatra gondolt, de teljesen belém szeretett, és nagyon számít rám. Az első hetekben heti kétszer találkozunk. Én Békásmegyeren lakom, ő Erzsébeten - tehát elég messze. A probléma úgy három hete kezdődött. A találkák ritkulni kezdtek, újabban két-háromhetente akar látni. Januárig valószínű nem találkozunk, mert a feleségének - kivel állítása szerint válófélben vannak - nem akar még bevallani. (hm) Mindennap ír, hív, vagy SMS-t küld, de csak tőmondatokat ír, és elég semmitmondó hangvételben. A telefonban általában szenvedélyes, biztosít róla, hogy hiányzom neki, és nagyon akar engem, de ezek is csak pár perces beszélgetések. Ha megbeszélünk egy találkát, mindig közbejön valami a részéről - hol a gyereke beteg, hol a munkahelyén túlóráztatják, hol a foga fáj...

Az a probléma, hogy én heti egy-három találkát szeretnék, és még ez a kevés sem jön össze. Úgy vélem, ha valaki nagyon szereti a másikat, heti egy-két alkalommal minimum látni szeretné. Kezdek felőrlődni, ebbe a netes, SMS "kapcsolatban".

Akkor foglalkozik velem, ha éppen neki szüksége van rám. A személyes találkozók is csak a szexre, és negyedórás beszélgetésre korlátozódnak, mert mindig dolga akadt... Próbáltam erről őszintén beszélni, bőszen hümmögött, hogy én is hiányzom neki egyetért, valóban többet kéne találkoznunk, de sok a dolga...


Tudom, még nagyon friss kapcsolat - de ha így folyatódik, sosem fog elmélyülni. :(

Szerintetek adjak neki egy kifutási időt, vagy dobjam?


31/N



2013. dec. 20. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam vegig, de hidd el egy valofelben levo ferfi nem komoly kapcsolatot keres. Plusz mint irtad "ostromolt" aztan bevalotta, hogy csak alkalmit akart. Na

ennyit a megbizhatosagarol.

2013. dec. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szexkapcsolatnak jó lesz. másra nem. férfi vagyok.
2013. dec. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 viktorvarga ***** válasza:
k..rvája voltál,és megunt.minek mentél bele.
2013. dec. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, mégiscsak alkalmi kapcsolatra kellettél neki.
2013. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos úgy tűnik, még szexkapcsolatra sem kellek - mert újabban állandóan kerüli a személyes találkozást. Egy hete jeleztem neki, hogy ha szakítani akar, mert nem jövök be neki - akkor állok elébe. Azt mondta, szó sincs erről, imád, ilyet ne is mondjak. Az a baj, játszik az érzelmeimmel. Hogy nagyon közeledik, hol hanyagol. Adok neki egy hónapot, ha nem fejlődik, repülni fog. :(
2013. dec. 20. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátumot adnék neki. HA velem óhajt lenni, akkor legyek annyira fontos, hogy heti 2-3 találkára legyen ideje. Oldja meg és kész. Ha fontos vagy neki, meg fogja oldani. Legfeljebb szerda este 8 helyett 6 órát alszik, hát úristen, leszakad az ég!
2013. dec. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a válófélben vagyok, nem ért meg az asszony, nincs otthon szex, stb duma tipikusan olyan, amit nagyon sokan beszopnak. Tudtukon kívül bár, de ezt akarják hallani. Olyan ez, mint a lottó: miért ne lehetne egyszer nekem is szerencsém? Csakhogy az élet nem pusztán szerencse dolga. Tanulj az esetből, kérdező, és soha (meismétlem: SOHA) ne kezdj nős férfival.

Egy nős pasi

2013. dec. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is nagyon adnék neki időt. Mondjuk én férfi vagyok. Kérdező: Te tényleg olyan férfira vágysz akivel már a kapcsolat elején gondok vannak? Aki nem tud meghozni normális döntéseket és szórakozik veled? Nagyon sok dolga van, de kefélni néha azért ráér, másra nem... Szerinted ebből lehet normális egészséges kapcsolat a későbbiekben? Én nem úgy látom, sajnálom. :(
2013. dec. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A.R. ***** válasza:
100%

2 vas megy a tűzben. Iszonyat értelmes nő lehetsz tényleg nagyon kulturáltan írsz és mélyrehatóan. Teljesen átlátom a helyzetet mivel teljes betekintést engedsz. Ámbár fiatal vagyok de sok sok dolgot megéltem már röpke 20 évem alatt. Ne foglalkozz vele válófélben lévő férfi nem keres komoly kapcsolatot. Fontosabb dolgai vannak nálad, mikor viszont neki kellesz akkor szeret meg kellesz neki. Ez nem így megy. A saját érdekedben legyél karakán és maradjon meg a méltóságod. Dobd ki.


Üdv


20/F

2013. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen 1 hónap türelmi időkkel kezdődnek az éveke át nem működő "kapcsolatok". Szedd össze magad, légy erős, tiltsd le a számát, és keress mást. Így teszed a legjobbat magaddal.
2013. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!