Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Feladjam a szerelmemért a munkám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam a szerelmemért a munkám?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon jól kijövünk, csak épp távkapcsolatban élünk, és nagyon szenvedünk emiatt. Ő szeretne egy olyan országban maradni aminek én nem beszélem a nyelvét, és más idegen nyelvekkel sem nagyon boldogulok, de a mostani melómmal, egy külföldi átlagos fizetését lazán meg tudom szerezni.

Nem rég vagyunk együtt, de nagyon harmonikus a kapcsolat, és boldogok vagyunk egymással, tervezünk közös babát, és összeköltözést a határokon belül, de érzem rajta, hogy nem biztos, hogy boldog lesz, mert úgy érzi, neki nincs itt jövője.

Én viszont azt látom,hogy a családomnak egy biztos jövőt tudok biztosítani ezzel a munkával, és egy jobb életszínvonalat.

25/F



2013. nov. 17. 01:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
NEM.
2013. nov. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a baj elsődlegesen hogy nem a munkád adnád fel.Teljesen más dolog amit el kéne hagynod.
2013. nov. 17. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Akinek van véleménye, hozzászólása nyugodtan megírhatja. Szívesen látom azt is.

Előre is köszi a segítséget!

2013. nov. 17. 01:43
 4/11 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz 2 válaszoló?
2013. nov. 17. 01:44
 5/11 anonim ***** válasza:

kizárt.

főleg akkor ha ilyen melód van,ami ha jól veszem ki havi 4-5 kiló.

az ember életében jönnek mennek a nők,mindig jut egy e felől nem kell tartanod.

de olyan meló,ami jól is fizet,szereted is,hátteret,pozíciót és identitást adhat abból nem sok van.


úgyhogy én ezt a fanyalgó nőt olyan magasról le-szarnám,hogy felmennék a 10.re és onnan pottyantanám szájba.

2013. nov. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel. Gondolj bele, felmondasz, odaköltözöl, a nyelvet nem beszéled, melód nem lesz, három hónap múlva a csaj közli, hogy nem vagy elég férfi, hiszen neki kell eltartania, boltban mindent kikérni, ügyeket intézni... áhh, butaságot csinálnál.
2013. nov. 17. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem adnék fel egy jól fizető biztos melót valaki miatt akivel nem is rég vagytok együtt és máris távkapcsolatban éltek. Azt elhiszem hogy ez "harmónikus", sok gond nem lehet vele ha nem is találkoztok.
2013. nov. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Már most csupa ellentmondás a kapcsolatotok:


"......nagyon harmonikus a kapcsolat, és boldogok vagyunk egymással......."--------"......távkapcsolatban élünk, és nagyon szenvedünk emiatt....."



"......tervezünk közös babát, és összeköltözést" .........- ....."úgy érzi, neki nincs itt jövője......"



Hát, ebből sok jó szerintem, nem sülhet ki.

2013. nov. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na ja, nekem sem teljesen érthető amit írt. Boldogok is, meg szenvednek.. terveznek is, meg nincs is jövője..
2013. nov. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van nő aki megér mindent, na de! ha olyan nő aki talán az igazi akkor megfogja érteni hogy neki kell hozzád költöznie, ha nem teszi meg akkor nem szeret úgy igazán... de ha szeret téged és tőled akar gyereket... akkor megteszi érted h. magyaro.-ra költözik :D ha nem teszi meg érted felejtsd el :D várj még amúgy szerintem meert mint írod nem rég vagytok együtt... de beszéld meg vele... és amúgy lehet h. mint távkapcsolat működik ha meg összeköltöztök, kiderül h. na mégsem... sajnos van ilyenre példa. ugyhogy ne hagyd el a munkádat szerintem. tegyeő meg érted, ha nem teszi nem szeret , te azért nem teszed mert itt van jobb munkád ő meg csak azért nem tenné mert úgy érzi h.neki nincs itt jövője. ??? ez nem érv. ha szeret megteszi érted! sok sikert :DDD
2013. nov. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!