Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Elmondtam neki, hogy szeretem de poénnak vette. Mit tegyek?
Figyelt kérdés
Elmondtam az egyik legjobb haveromnak, hogy szeretem de ő poénnak vette az egészet...Pedig komolyan gondoltam az egészet. Mit tegyek?
L
2013. nov. 6. 21:27
1/2 anonim válasza:
Pont ugyanez volt nálam is. Nem tudom a korod, de sztem várj egy kicsit és komolyan mondd a szemébe nézve
14L
2/2 anonim válasza:
Örüljünk neki, ha ő is szeretne, akkor nem poénkodta volna el. Nem irigyellek, de hagyd meg havernak.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!