Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam neki, hogy szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki, hogy szeretem. Többi lent. Mit tegyek a kapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete elmondtam neki, hogy szeretem. Másnap ő rákérdezet, hogy komolyan gondoltam, mire azt válaszoltam, hogy igen. Ekkor úgy éreztem, hogy egyre szorosabb lesz köztünk a kapcsolat. Mostanra eltávolodtunk kicsit egymástól. Azt hiszem, hogy ő nem merte bevallani, hogy mit érez irántam. Mit tehetnék, hogy újra szorosabb kapcsolat legyen köztünk??
2013. máj. 16. 21:38
 1/2 anonim válasza:
Ha te elmondtad és ő erre nem reagál, az már az ő baja. Ha érez valamit, akkor mutatnia kellene. Főleg hogy te már megvetted az első lépést. Egy kicsit sem közeledik feléd?
2013. máj. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kicsi léptekkel próbálj meg közel kerülni hozzá. Ne mássz rá nagyon, és legyél barátkozós vele. Ha úgy látod, hogy megy, akkor kicsit éreztesd vele, hogy szükséged lenne rá, bókolj neki, és kérdezd olyan dolgokról, ami mind a kettőtöket érdekel.
2013. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!