Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek (mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek (mint külső, először kicsit ebbe belelátó embereknek) a kapcsolatunkról?

Figyelt kérdés

Dióhéjban:

10 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel.

kb hetente-két hetente tudunk találkozni egy-egy hétvégére.

Mikor megismertem már akkor is tudtam, sőt mondta is, hogy ő olyan lány aki nemigazán mutatja ki az érzelmeit.

Nos ez engem egyre jobban zavar.

Telefonban, és interneten totál semleges velem. :/

Élőben ha találkozunk, az első egy óra szintén ilyen távolságtartó, és utána szép lassan megenyhül, majd jönnek az ölelések, csókok stb, és utána már úgymond "mászik" is rám.

Konzervatív lány, nem jár bulizni, viszont szereti a szexet, volt is neki csak szexre irányuló kapcsolata.

Természetesen mint féltékeny férfi, egyből a legrosszabbra gondolok.

Nem egyéjszakás tipus, nemvolt neki sosem még, visszahúzódó, csendes lány.


Beleszerettem. Sajnos vagy sem, könnyen szerelembe esek, mindig összetörnek, már volt pár alkalom, de újra és újra megtörténik velem. Képtelen vagyok úgy hosszú ideig együtt lenni valakivel hogy nem szeretem.

Kevésbé vagyok biztos abban, hogy ő is így van velem.

Bunkó, nagyképű f*sznak ismert meg, tartom is magam ehhez, és félek ha megtudná tényleg hogy érzek iránta elhagyna pusztán a "nyálasság" végett.



Ennyi amit le akartam írni. Így elsőre, aki elolvassa, írjon már pár sort, neki mi jön le ebből az egészből, esetleg volt-e hasonló helyzetben.


Normális kommenteket kérek, akinek nincs kedves olvasni, stb az ne fárasszon, aki viszont tényleg véleméynt szeretne írni szivesen olvasok mindent, jót, rosszat egyaránt.


Köszönöm. :)



2013. máj. 16. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a furcsa, hogy 10 hónapja együtt vagytok és még mindig nem nyílik meg igazán. Én is zárkózott vagyok, de nem kellenek hónapok, hogy kimutassam az érzelmeimet. Őszintén, én falra másznék, ha valaki így viselkedne velem.
2013. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az őszinteséged. engem is egyre inkább zavar..:/
2013. máj. 16. 20:55
 3/4 Dorcika1727 válasza:

Én is ilyen lány vagyok,hasonló kapcsolatom volt a barátommal

Mi azért szakítottunk mert egy beképzelt f@sz volt

Úgy hogy szerintem nem baj ha meg mondod neki hogy mit érzel iránta és ha tényleg szereted,mindíg mikor találkoztok mond el neki hogy szereted és hogy mindíg számíthat rád

És ha már nem szereted úgy mint régen akkor szakíts vele.

2013. máj. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pont olyan vagyok mint te. Nekem az működött, hogy ha nem tudtunk együtt lenni, akkor ment a telefon SMS, és naponta írtam neki egy olyan üzenetet, amiből lejött neki, hogy lehet bunkónak tűnöm, de tudok érzéki is lenni.

Tudtam segíteni?

2013. jún. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!