Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem szeret, miért tette?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret, miért tette? Mit tegyek, hogy ne hazudjon?

Figyelt kérdés

Ő 33 éves,én 17 vagyok.Hónapokig találkozgattunk,az egész nyarat vele töltöttem.Ő volt nekem az első olyan ember/férfi,akit közel engedtem magamhoz és imádtam vele lenni.A külseje tökéletes volt,stílusosan öltözködött és bármit megbeszélhettem vele.

De 2 hete azt mondta,hogy ennek semmi értelme,mert túl fiatal vagyok és ő sosem tudna szeretni.Ez hülyeség,mert amiért nem mondta ki,sejtettem,hogy mit érez.

Egyszer 4 órát vezetett miattam az éjszaka közepén,engedte,hogy vezessem a kocsiját,ami egy vagyonba került és féltette mindentől.Még a legjobb barátjának is feltűnt,hogy megváltozott.Bemutatott az apukájának is.

Utána vége lett...

De most tett értem valamit,amire más nem lett volna képes az ismeretségi körömből (elég nagy befolyás kellett hozzá).Tudom,hogy ő tette,még akkor is,ha nem mondta.

Szombaton is kicsit sokat ittam és elvitt magához,mert "nem tudtam magamra vigyázni".



2013. nov. 6. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha egy korosztályod beli sráccal kezdenél, akkor nem koptatnának le, hogy "túl fiatal vagy". Szerintem csak a naiv kislányt látta meg benned, de rájött, hogy ez hosszútávon nem elég. Ilyen korú férfiaknak már illene komoly kapcsolatot felmutatni. Lehet, hogy erre törekszik ő, csak nem veled, hanem egy idősebb nővel.
2013. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha már nem akar semmit,akkor miért avatkozik bele az életembe?
2013. nov. 6. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
mert még ragaszkodik hozzád
2013. nov. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
es a ragaszkodas nem egyenlo a szerelemmel
2013. nov. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!