Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene most tennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene most tennem a párkapcsokatomban?

Figyelt kérdés
Az a konkrét problémám lépett fel hogy barátnőmmel már járunk 1 hónapja, ugyanis beleszerettem. Viszont mostanában nem mindig érzem hogy szeretem, kételkedek benne, van hogy nem is hiányzik. Viszont eddig csak a szerelmem kötött hozzá nem a szépsége ugyanis nem a legszebb lány. Nem akarom hogy azt hidje játszadozom vele, egy pár napja felhoztam a szakítást de már a gondolattól is frászt kapott. Most nem tudok szabadulni tőle és picit félek hogyha szakítok nem-e fog hiányozni? (mint barát)

2013. nov. 6. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
hidje? èn nem hidek benne. te sem hidel benne, o mièrt hidne?
2013. nov. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem szereted, akkor ne hitegesd. Neki meg el kellene tudnia engednie téged, mert ez így egyikőtöknek sem lehet jó.
2013. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ha nem érzed hogy hiányzik akkor csak nem szereted, én nekem hiányzik ebbe a pillanatban is, mond meg neki.
2013. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!