Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet komolyan venni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves lányt!

Ha olyakat mond hogy velem élne le az életét, feleségűl jönne hozzám, majd a közös gyerekek.

Ezt most csak vegyem kislány gondolkozásnak?

Vagy lehet ilyen értet és

ilyenekkre vágyjon? Én vagyok neki az első komoly barátja.

Ha úgy is alakúlna az élet hogy ezek így lennének majd 20 vagy x évesen nem kezdene el lánykodni hogy ő élni akar és félre kúr?

Vagy ez csak egy szörnyű általánosítás lenne a nőkről?

Én is le élnék vele egy életet mert nagyon megszerettem bár ez még lehet nálam is korai lenne mivel csak 18 éves vagyok de akkor is!

Most leszünk lassan egy éve együtt és szeretem.



2013. nov. 6. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor feküdtetek le először?
2013. nov. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia Dave, üdvözlöm Kamillát :)

Majd megyünk hozzád T.földvárra

2013. nov. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. 25 éves koráig szoktak az emberek végletekben beszélni, igen csak a hasamra ütöttem.
2013. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat kérek!

Az trollok ne itt rontsák a levegőt! Köszönöm!

1# Még nem feküdtünk le, de mostanában tervezük. Miért?

2013. nov. 6. 00:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyerekes gondolkodás.
2013. nov. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3# Igen én is ezzen gondolkoztam hogy még fiatal ehhez. De úgy mondja mint aki meg van győződve arról hogy ez így lesz és mondta is hogy ezért mindent megtesz.
2013. nov. 6. 00:42
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet komolyan venni. Ezt a választ vártad? Mert ha az ellenkezőjét szeretnéd hallani, az nem lesz őszinte. Nem azért mert Ő ilyen, hanem ilyen a világ körülötte és körülötted. Az ember változik, különféle ingerek, behatások érik… magyarázzam még tovább, vagy megértetted a KOMOLY válaszomat?
2013. nov. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14 évest sehogyan sem lehet komolyan venni.
2013. nov. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7# Köszönöm de nem kell tovább! :)

Én is pontosan erre/ezeket a válaszokat vártam csak megerősítés kellet másoktól is hogy ne vegyem komolyan.

Mi előtt bele élném magam vagy ki tudja mi lenne.

Az igaz h én is változhatok még és dönthetek máshogy én ezért nem is ígérgettem neki ilyeket! :)

De magamból sem szerettem volna kiindulni

2013. nov. 6. 00:52
 10/10 anonim ***** válasza:
14 évesen még én is azt hittem, hogy az a lány lesz a feleségem, akibe nagyon szerelmes voltam... aha... :D
2013. nov. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!