Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek (Tanár-Diák)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek (Tanár-Diák)?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok.Már egy jó fél éve hoyg beleszerettem a tanárnőmbe. zthiszem eddig nem vette észre rajtam de lehet hogy mostanában igen. Ő is mindig közeledik hozzám és ahányszor találkozunk mindig néz és simogat, és keresi a társaságom. Idén már nem tanít de folyamatosan beszélgetünk. Régebben beszélgettünk facebookon is. De érzem hogy ő is érez valamit, de mostanában olyan fura mintha próbálná elfolytani az érzéseit. Szerintetek mit tegyek? Hogy tudjam meg, hogy biztosan érez e valamit? Hogy adjam a tudtára finoman hogy én mit érzek?

2013. okt. 14. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
amíg egy iskolában vagytok, sehogy. ha kiderült, rólad még kimagyarázzák, hogy áldozat vagy, akit elcsábított a nő, de őt biztos kirúgják. és ha kicsit is szereted, ne tedd tönkre az életét.
2013. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
Majd csináljatok közös képeket!;)
2013. okt. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez rossz. De anniyra szeretem és amikor ramnez annyira zavarba jövök ..csak a tudtára szeretném adni.:(
2013. okt. 14. 15:54
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
A tanárok szociopaták. Sosem tudhatod mit akarnak,mert komoly ráhatással rendelkeznek!
2013. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

#3 facebook: "Tanárnő kérem, azt ugye tetszik tudni, hogy fülig szerelmes vagyok magába."


és ezzel letudtad ami rajtad múlik

- ha viszonozza - amit kétlek - akkor erre elárulja

- ha nem viszonozza, akkor megírja, hogy látta rajtad mindig, hogy leszbi vagy és ezért próbált kedves lenni hozzád, hogy ne érezd magad rosszul a társaságában

2013. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez hülyeség...
2013. okt. 14. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
42%

nem

az a hülyeség, amit érzel :)

2013. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a szerelem nem hülyeség. és független kortol és nemi identitástól ...!!
2013. okt. 14. 17:34
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8 bocs, rosszul fogalmaztam, igazad van ... az hülyeség, hogy reménykedsz és nem akarsz továbblépni


ezek szerint még mindig egy iskolában vagytok ... képzeld el, ha összejönnétek ... nem elég, hogy tanár-diák viszony, de még leszbi is (ez most nem a saját véleményem, hanem a közvélemény) ... tönkre tetted az életét ha valahogy kiderül, és ne reménykedj mert az ilyen dolgok kiderülnek, és csak rosszindulat kérdése, hogy mikor kerülnek nyilvánosságra


kérdés, hogy ő egyáltalán leszbi-e


férfi vagyok, valamikor volt olyan - diákmunkás - fiatal lány beosztottam, akiben valószínűleg akkor ébredezett a nemiség amikor nálam dolgozott ... egyértelmű volt számomra a félkínálkozása ... kedves voltam vele, de úgy tartottam a három lépést mint a parancsolat ... miután nem dolgozott nálam akkor is bejött néha elbeszélgetni, és elég kínos volt, mert - mondjuk úgy - határozottan belemászott az intim szférámba ha ketten voltunk, szóval győztem menekülni ... aztán hál'isten elmaradt ... miért nem használtam ki a helyzetet? nem, nem azért mert olyan korrekt ember vagyok, hanem mert féltem a következményektől (barátnőnek elmondja, aztán tovább megy a barátnő barátnőjéhez, stb) ... ebből a szempontból lényegtelen, hogy hetero vagy leszbi a kapcsolat

2013. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen ezt énis értem. de szerintem akkor is próbálja magában elnyomni ő is és énis az érzéseinket.
2013. okt. 14. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!