Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már három hete járunk, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Betti kérdése:

Már három hete járunk, de én ezt így nem bírom tovább. Mit tegyek, ha a pasim szörnyen bénán csókol?

Figyelt kérdés
Ezelőtti barátaim vagy szenvedélyesen,vagy legalább jól csókoltak.A mostani barátom viszont nem tud csókolni :( Semmi élet nincs benne.Ezt én így unalmasnak találom,és ha meg akar csókolni inkább el szoktam hamar fordítani a fejem,vagy beszélni kezdek.Nem akarom megbánatni,mert kedves,és úgy látom,hogy belém van esve.De nem kívánom,hogy megcsókoljon... :/

2013. okt. 13. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
tanítsd meg neki
2013. okt. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt. kihívásnak fogtam fel, és megtanítottam. azt mondta, eddig nem is szeretett csókolózni, de már szeret :)

most sem tökéletes, az első szerelmem nyomában sincs, de sokat fejlődött :))

2013. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 HotChoc ***** válasza:
Honnan tudhatná szegény, hogy rosszul csókol, ha nem mondod meg neki? :D egy kapcsolatban nagyon fontos az őszinteség, szóval nincs más hátra, finoman vezesd rá, hogy hogyan kéne! :)
2013. okt. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
58%
Ha nagy a műszere akk nincs baj a csokkal ne foglalkozz.....
2013. okt. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!