Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek egy kezdő kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy kezdő kapcsolatban mennyi idő után megengedett az ott alvás barátnőnél?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk már kicsik, 19F és 19L, és kb. 2 hónapja járunk, de barátnőm fél rákérdezni a szüleitől, mert tart a visszautasító választól.

A szülei tanárok, így biztos nem hülyék, tehát van bennük komprmusszumkészség.

Szerintetek?



2013. aug. 30. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én 16 voltam még amikor a második barátomnál ott aludtam 1 hónap után. :)
2013. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Manapság a d.gást az ovodában kezdik......

Őszintén szólva 18 alatt az ottalvás szülői jóindulat kérdése. Sem azt nem ítélem el, ha engedik, sem az ellentetjét. 18 felett..... azt hiszem, hogy ha értelmesen, toleránsan állnak a szülők a dologhoz, előbb-utóbb elfogadják...

2013. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2.

Én attól még hogy ott aludtam nem feküdtünk le. Csak az 5. hónap után. Nem feltétlen biztos, hogy azonnal lefekszenek egymással.

2013. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hozzám a 16 éves lányt gyakorlatilag azonnal odaengedték (egész hétvégére, a második hétvége volt.), bár a távolság miatt egyszerűbb is volt így - de már ismertem előtte, meg a szüleit is.

A lány sem aludhat nálad? Meg nem tudom, én sosem kérdeztem otthon ilyen, közöltem, hogy jönnek hozzám, és kész. Egyébként fordítva sem volt soha gondom, maximum szervezési, hogy legyen külön szobánk (egy szobában lakott a húgával)

2013. aug. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem terveztünk enyelgést, csak pusztán aludni szeretnénk, amiből eddig még nem volt ha CSAK alszunk :)

De azért több mindenkitől is várok választ, szívesen meghallgatom!

2013. aug. 30. 11:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a barátnőd nem szűz már és ezt tudják is a szülei, akkor nem lesz gond, hiszen ha nem engednék, az biztos a szex miatt lenne, de ha úgyis tudják h szexeltek, akkor miért nem engednék.
2013. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nálam is aludhatna, ez odaáig rendben van. Csak ha már először állunk oda egy ilyen ötlettel, akkor ne az legyen már hogy egyből hozzám...

...mert akkor könnyen beindul a szülők fantáziája is, ami hosszabb távon nem lenne jó.

Előbb had aludjak én ott, és lássák a jó szándékomat

2013. aug. 30. 11:35
 8/12 A kérdező kommentje:
6/7. Akkor ezzel most bajban vagyok, mert 19 éves és tudja mindenki hogy szűz.
2013. aug. 30. 11:36
 9/12 anonim ***** válasza:
a szüleim egy év után engedték meg..:O
2013. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
de te hány éves vagy?
2013. aug. 30. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!