Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőmnek nem tetszik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nem tetszik, ha a haverok elhívnak sörözni?

Figyelt kérdés

Szeretem, de nem veszi jó néven, hogy elmegyek legurítani pár sört néha... Nem vagyok alkoholista, nem iszok sokat, mértékkel iszok mindig.


Ez a sörözgetés úgy hetente 1-2x van. Egy párkapcsolatban ez helytelen dolog?



2013. aug. 27. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
ezt vele kéne megbeszélned
2013. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
probald megbeszelni vele
2013. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem helytelen. Rakd helyre őnagyságát.
2013. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Én kiröhögném a csajt szemtől szembe és nem foglalkoznék vele. Nekem is rinyáltak a nőjeim de megmondtam nekik erről a témáról lehet leszállni én se avatkozok abba ők mit csinálnak a barátnőkkel (akik a legnagyobb szrkavarók a világon).
2013. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:
52%

Melyik része nem tetszik neki: a sörivás vagy hogy a barátaiddal töltöd az időt és nem vele?

Szerintem amúgy nincs semmi gond a dologgal. :)

2013. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Mennyi a pár sör és mennyi szabadidőd van? Mert lehet én se venném jó néven ha a héten van 3 szabad estéje erre abból 2-t a haverokkal tölt sörözéssel ami lehet csak pár sör, de másnapos lesz tőle, ezért a másnap is oda.


Egyébként szerintem a heti 2 az nem néha. Az 1 már rendszeres program, a havi 1-2 a néha. Plusz ideges leszel attól, hogy nem mehetsz a haverokkal sörözni? Igen? Akkor alkoholista vagy. Az alkoholizmus nem ott kezdődik, hogy dugiban vagy nyíltan minden nap részegre iszod magad.


Meg hogyan viselkedsz mikor hazamész egy-egy ilyen sörözés után? Jó volna meghallgatni a barátnőd véleményét is, mert így eléggé torzít a kép.

2013. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én párom hetente 3-4 estét valamelyik barátjánál tölt, ahol söröznek is, fejenként 1-2 dobozzal isznak meg, miközben beszélgetnek vagy megnéznek valami filmet. Nekem ezzel az ég világon semmi bajom sincsen, bár eleinte furcsa volt, mert az exem folyton rajtam lógott és a hirtelen jött nagy szabadsággal nem bírtam mit kezdeni. Aztán szépen lassan kialakult az életünk, én is eljárok ilyenkor a barátnőimmel teázni vagy vásárolni, a párom addig nyugodtan tud barátozni. Ilyenkor fel sem hívom, hogy ne zavarjam.

Szerintem ez így sokkal jobb, mint minden napot együtt tölteni, mert így legalább van miről beszélgetnünk és jobban örülünk az együtt töltött estéknek, mert addigra már hiányzunk egymásnak.


Tehát nem gondolnám, hogy helytelen dolgot művelsz ezzel, ezt neki is meg kellene értenie.


Egy kérdés: Amíg te sörözöl, ő mit csinál? Neki nincsenek barátnői?

2013. aug. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Baccardi01 ***** válasza:
100%

Sose értettem azt, hogy egy párkapcsolatban miért kéne állandó jelleggel egymás seggébe lenni. Szerintem ez a kapcsolatok nagy részének sem tesz jót, mert esetleg egy idő után egymásra unnak a felek, mert már nincs miről beszélgetni.

Az hogy van egy párkapcsolat és szerelmesek is egymásba, attól még meg kell adni egyiknek is másiknak is a személyes szabadságot.

Van egy nagyon jó kínai mondás erre:

" A szerelem ritka madár, ha kalitkába zárják megdöglik"

2013. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az, hogy mértékkel iszok azt jelenti, hogy nem részegedek le. A pár sör meg maximum 3, ami nem igen hat akármit is. Nem inni megyek, nem leszek részeg, se másnapos, még csak nem is leszek bódult állapotban. Így valószínűleg ha hazamegyek a friss levegőtől hazafele menet nem részegedek le.


Ő is elmegy a barátnőihez, de engem egyáltalán nem zavar. Viszont én többször megyek el ismerősökhöz.

2013. aug. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!