Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságbol lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságbol lehet szerelem?

Figyelt kérdés

ugyértem létezik lány és fiú közt barátság?

Halálosan szerelmes vagyok 1 éve a legjobb barátomba de ő csak barátként tud rám tekinteni...szépnek tart de szerintem csak azért mert a legjobb barátnője vagyok...

ritkán talizunk mert ő nem ide valosi és a szüleink nem ismerik egymást,ezért facebookon keresztül tartjuk a kapcsolatot mindent elmondunk egymásnak és megértjük egymást...volt mikor majdnem összejöttünk de a távolság miat nem sikerült és kiderült hogy átvert,fél éve történt és én nem tudom elfelejteni,barátok maradtunk,még mindig nagyon akarunk találkozni egymásal ő jobban mint én de szerintem csak azért van mert rég látott és barátok vagyunk.Szerintem kicsi az esélye hogy belémszeret pedig nagyon kedves és aranyos is velem ...előre is köszi a válaszokat



2013. aug. 26. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

csak annyit mondok h mond el neki,rövid az élet h azt mondogasd h mi lett volna ha..!

lehet h ő a nagy Ő!

2013. aug. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*Halálosan szerelmes vagyok 1 éve a legjobb barátomba de ő csak barátként tud rám tekinteni..


Ez a pont, amikor jobb, ha elkerülöd az illetőt, mert magadnak fogsz szenvedést okozni.

2013. aug. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja és mindketten 15 évesek vagyunk
2013. aug. 26. 20:41
 4/8 A kérdező kommentje:

de ha nem beszélek vele nem birom ki ...

ha elmondom szerintem elutasít mert már egyszer megmondtam neki és átvert barátok maradtunk annyi volt hogy nem akart megbántani és most félek hogy elutasítana és a barátságát is elveszíteném

2013. aug. 26. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
4 Miben vert át téged a tag?
2013. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy szeret és nem volt igaz hazudot nekem,hogy ne bántson meg ... de igy nagyobb fájdalmat okozot mind amit elakart kerülni...
2013. aug. 26. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Ezt a tag maga mondta neked bele a szemedbe?
2013. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem mivel ritkán talizunk mert ő nem ide valosi szóval csak leírta facebookon kereszül
2013. aug. 26. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!